Zábavný pořad TIKI-TAKA naživo v pražském O2 universu 8. a 9. března 2024

13. listopadu 2023

„Tohle jsem vážně nečekal,” říká Švancara po vyprodání Tiki-Taka Live show

Fotbal je fenomén a fotbal táhne. Nic nového, nicméně takový boom jaký fotbal zažívá v České republice nyní, tady dlouho nebyl. Pražská “S” vyprodávají jeden domácí zápas za druhým, ligové návštěvy trhají rekordy. Dalším fenoménem je fotbalová talk show Tiki-Taka.

Show, ve které moderátor Petr Svěcený vítá hosty z fotbalového prostředí i mimo něj, nedávno ohlásila expanzi do pražského O2 universa, kde 8. 3. 2024 proběhne živá podoba televizního pořadu za přítomnosti více než 3000 diváků. Za necelé tři dny byl první termín vyprodán a následně organizátoři ohlásili druhý termín 9. 3. 2024.

Tradičními hosty netradiční talk show jsou brněnský patriot a bývalý ligový kanonýr Petr Švancara nebo vítěz ligy mistrů Vladimír Šmicer. První jmenovaný k úspěchu události naplánované na březen příštího roku řekl: „Mě to úplně dojalo a toto jsem opravdu nečekal. Je vidět, že Tiki-Taka je populární. Sice tady někdy občas někoho naštveme, anebo nemáme úplně pravdu, ale evidentně ten pořad lidi zajímá. Už teď se těším do pražského O2 universa. Lidi se mají fakt na co těšit,” říká autor devětapadesáti branek v české nejvyšší soutěži Petr Švancara.

Mezi oznámenými hosty jsou například bývalý fotbalista a v současnosti trenér Pavel Horváth, vítěz ligy mistrů a legenda reprezentace Milan Baroš, již zmíněný vítěz ligy mistrů a stálice pořadu Vladimír Šmicer, zpěvák Mirai Navrátil, herec a showman Richard Genzer, herečka a režisérka Petra Nesvačilová a hudebník, herec a fanoušek SK Slavia Praha Jakub Prachař.

Od samého začátku bylo na kanálu O2 TV Sport odvysíláno 230 premiérových epizod a do křesla zpovídaných usedlo téměř 400 hostů z různých společenských sfér. V České republice jde o unikátní spojení fotbalu a zábavy. “Každý si na pořadu najde své, což je na Tiky-Taka zajímavé. Je pro mě překvapením, že pořad baví i nefotbalové fanoušky a mezi pravidelné diváky patří také ženy, což by leckdo nečekal. Je vidět, že fotbal spojuje a na jeho příběhu lze odkomunikovat prakticky vše,” popisuje duchovního otec projektu a moderátor Petr Svěcený.

OFICIÁLNÍMI PRODEJCI AKCE JSOU TICKETPORTAL A TICKETMASTER. ZA PLATNOST VSTUPENEK ZAKOUPENÝCH U JINÝCH PRODEJCŮ NERUČÍME.