Zpěvačka Dara Rolins v prosinci v pražské hale O2 universum nevystoupí. Koncert překládá na 17. 12. 2022

26. října 2021

Vánoční koncert Dary Rolins, který se měl uskutečnit v náhradním termínu 17. 12. 2021 se opět překládá na nový termín. Zpěvačka vystoupí v pražské hale O2 universum přesně o rok později 17. 12. 2022. Vstupenky zakoupené na oba předešlé termíny (17. 12. 2020 nebo 17. 12. 2021) zůstávají v platnosti i na nový termín a není potřeba je vyměňovat. Lístky jsou stále v prodeji v síti Ticketmaster.

„Moji milí, už pár dní se chystám oznámit Vám definitivní rozhodnutí mé a mého týmu, že ani tento rok můj vánoční koncert Vánoce podle Dary bohužel nebude. K tomuto rozhodnutí jsem dospěla po dlouhém zvažování, diskuzích, telefonátech s lidmi, kolegy z branže a dospěla jsem k závěru, že chystat tak náročný projekt v tom pocitu nejistoty mi způsobuje stres a diskomfort. Nikdo, ani všichni ti, kteří v přípravách svých show pokračují, opravdu nikdo nemá do poslední chvíle stoprocentní jistotu a záruku, že akce reálně proběhne. Jde o velkou zodpovědnost nejen vůči Vám, publiku, ale také vůči více než stočlennému týmu, který se na mém koncertě podílí. Nedokážu v této chvíli tvořit, zkoušet, uvádět do pohybu svoji fantazii a stejně jako před dvěma lety, se v euforickém pocitu štěstí těšit a připravovat. Vím, že je to jako držet Vás v šachu, ale zdá se, že svět potřebuje na uzdravení více času. Všechny vstupenky zůstávají nadále v platnosti a stejně jako minule, už teď máme v O2 universu zarezervované datum 17. prosince pro vánoční koncert v roce 2022. Děkuji za Vaše pochopení a doufám, že Vaše zklamání neohrozí naši vzájemnou náklonnost. Děkuji každému, kdo si na můj koncert koupil lístek a je i nadále odhodlaný užít si ho budoucí rok v Praze, i v Bratislavě,“ vyjádřila se Dara Rolins.

Vstupenky zakoupené na původní termíny koncertu (17. 12. 2020 a 17. 12. 2021) zůstávají v platnosti a není potřeba je vyměňovat. Prodej vstupenek na nový termín koncertu pokračuje v síti Ticketmaster.