Brichta zabojuje v Praze o titul RFA! 21. září 2024 v O2 universu

4. července 2024

Brichta zabojuje v Praze o titul RFA! Rok po úvodním společném galavečeru organizací RFA a IAF se fanoušci dočkali znovu. Akce s názvem RFA x IAF Special Title Night dostává své pokračování a opět na ní nebudou chybět největší hvězdy domácí MMA scény. Hlavní hvězdou večera bude Leo Brichta, který se po velmi dlouhé době vrací na česko-slovenskou MMA scénu.

V souboji o šampionský pás Real Fight Arena ho čeká duel na 5×5 minut proti elitnímu rakouskému bojovníkovi Arbimu Mezhidovovi. Budou opět Brichtovy bomby, nebo Mezhidov poprvé úspěšně obhájí post krále lehké váhy? A nezůstaneme jen u toho!

V Praze nebudou chybět ani nejkontroverznější postavy česko-slovenské scény. Tadeáš „Mawar“ Růžička se po roce od zisku titulu opět vrací na domácí půdu a Václav „Baba Jaga“ Mikulášek bude moci odčinit poslední diskvalifikaci ve svém RFA debutu. Po šokujícím triumfu nad Davidem Hoškem se Viktor Červinský stal šampionem střední váhy a nic jiného než úspěšnou obhajobu si v žádném případě nepřipouští.

Matěj Kozubovský je v RFA nadále neporažený a nic na tom nezměnil ani poslední zápas s elitním Maďarem Csabou Tóthem, kterého knockoutoval v poslední minutě 3. kola. RFA x IAF Special Title Night opět přinese neuvěřitelné zápasy a nezapomenutelné momenty, které si nesmíš nechat ujít. Přijď podpořit do Prahy svého favorita a buď svědkem korunovace nových šampionů.

21.9.2024 19:00 | RFA x IAF special Title night II

OFICIÁLNÍMI PRODEJCI AKCE JSOU TICKETMASTER A TICKETPORTAL. ZA PLATNOST VSTUPENEK ZAKOUPENÝCH U JINÝCH PRODEJCŮ NERUČÍME.