21.9.2024 19:00

RFA x IAF special Title night II

Nový newsletter
O2 universum je tady!

Novinky, zajímavosti, tipy na akce, soutěže a mnoho dalšího.
Přihlaste se zde a buďte v obraze.

Buďte v obraze

Data 21.9.2024 19:00
Vstup od 18:00
Místo O2 universum, Praha
Pořadatel Algizium s.r.o. Pokyny pořadatele
Ke stažení Orientační plán RFA x IAF Ticketmaster (240.12 Kb)
Orientační plán RFA x IAF Ticketportal (374.35 Kb)
Cena

690 – 5 000 Kč
---
vozíčkář + doprovod
990 Kč + 1 Kč

Vstupenky pro držitele průkazu ZTP/P vozíčkáře objednávejte u společností Ticketmaster (ticket@ticketmaster.cz) a Ticketportal (rezervace@ticketportal.cz).

Prodej / rezervace Právě probíhá v prodejních sítích Ticketmaster a Ticketportal
Pokladny
Pokladny u vstupu č. 1, O2 arena
Po - Pá9:00 - 12:00
12:30 - 17:00
Den akce10:00 - 1 h po začátku akce
Informace Z akce jsou ze strany Bestsport, a.s. pořizovány záznamy návštěvníků a dalších osob v souladu se Zásadami pro zpracování a ochranu osobních údajů.

Pokyny pořadatele – Algizium s.r.o.

1. Vstupenka platí jen pro uvedený den, hodinu, akci, místo konání a sedadlo, je platná pouze s kontrolním ústřižkem a opravňuje k jednomu vstupu. Po opuštění místa konání akce pozbývá platnosti. Dodatečnými úpravami se stává vstupenka neplatnou. V případě uplynutí platnosti vstupenky, jejího poškození, zničení, ztráty nebo krádeže nelze vstupenku vyměnit ani nahradit její hodnotu ani poskytnout jinou kompenzaci. Další převod, prodej nebo zbavení se vstupenky bez písemného souhlasu pořadatele nebo pokus o další prodej za cenu vyšší, než je na vstupence vytištěna, způsobuje její neplatnost. Držiteli takové vstupenky bude odepřen vstup na místo konání akce nebo bude vyveden a zakládá to důvod pro zabavení vstupenky bez náhrady její nominální ceny nebo jiné kompenzace.

2. Vstupenka je cenina, její padělání a pozměňování je zakázáno. Pořadatel odepře vstup na akci všem držitelům takových vstupenek.

3. Zaplacené vstupné se nevrací, vstupenka se nevyměňuje. V případě zrušení akce zodpovídá za vrácení vstupného pořadatel. V případě zrušení akce uplatní držitel vstupenky nárok na vrácení vstupného dle pokynů pořadatele. Servisní poplatky se nevracejí. Náhrada zvláštních nákladů (např. hotel, jízdní výlohy) se neposkytuje. Změna programu vyhrazena. Datum a čas akce mohou být změněny bez upozornění.

4. Je zakázáno fotografování a pořizování obrazových a zvukových záznamů v průběhu akce včetně přestávek, vyjma malých kompaktních fotoaparátů. Dále je zakázáno vnášet do objektu kamery, profesionální fotoaparáty, tablety a zároveň je zakázáno používání laserových ukazovátek.

5. Pořadatel poskytuje slevy na vstupném vozíčkářům (držitelům průkazu ZTP/P) a jejich průvodcům.

6. Při plnění povinností vyplývajících z prodeje vstupenek bude Ticketmaster Česká republika, a.s. postupovat ve shodě s platnými Obchodními podmínkami pro poskytování služby prodej vstupenek na sportovní a kulturní akce prostřednictvím prodejní sítě Ticketmaster. Aktuální znění obchodních podmínek je k dispozici na stránkách www.ticketmaster.cz. Při plnění povinností vyplývajících z prodeje vstupenek bude IRSnet CZ s.r.o. postupovat ve shodě s platnými Obchodními podmínkami pro poskytování služby prodej vstupenek na sportovní a kulturní akce prostřednictvím prodejní sítě Ticketportal. Aktuální znění obchodních podmínek je k dispozici na www.ticketportal.cz.

Brichta zabojuje v Praze o titul RFA! Rok po úvodním společném galavečeru organizací RFA a IAF se fanoušci dočkali znovu. Akce s názvem RFA x IAF Special Title Night dostává své pokračování a opět na ní nebudou chybět největší hvězdy domácí MMA scény. Hlavní hvězdou večera bude Leo Brichta, který se po velmi dlouhé době vrací na česko-slovenskou MMA scénu.

V souboji o šampionský pás Real Fight Arena ho čeká duel na 5×5 minut proti elitnímu rakouskému bojovníkovi Arbimu Mezhidovovi. Budou opět Brichtovy bomby, nebo Mezhidov poprvé úspěšně obhájí post krále lehké váhy? A nezůstaneme jen u toho!

V Praze nebudou chybět ani nejkontroverznější postavy česko-slovenské scény. Tadeáš „Mawar“ Růžička se po roce od zisku titulu opět vrací na domácí půdu a Václav „Baba Jaga“ Mikulášek bude moci odčinit poslední diskvalifikaci ve svém RFA debutu. Po šokujícím triumfu nad Davidem Hoškem se Viktor Červinský stal šampionem střední váhy a nic jiného než úspěšnou obhajobu si v žádném případě nepřipouští.

Matěj Kozubovský je v RFA nadále neporažený a nic na tom nezměnil ani poslední zápas s elitním Maďarem Csabou Tóthem, kterého knockoutoval v poslední minutě 3. kola. RFA x IAF Special Title Night opět přinese neuvěřitelné zápasy a nezapomenutelné momenty, které si nesmíš nechat ujít. Přijď podpořit do Prahy svého favorita a buď svědkem korunovace nových šampionů.

OFICIÁLNÍMI PRODEJCI AKCE JSOU TICKETMASTER A TICKETPORTAL. ZA PLATNOST VSTUPENEK ZAKOUPENÝCH U JINÝCH PRODEJCŮ NERUČÍME.