Drsná, divoká, nezaměnitelná… bluesrocková zpěvačka Beth Hart se vrátí 10. listopadu do Prahy

5. prosince 2022

Beth Hart, jedna z nejlepších současných bluesrockových zpěvaček, držitelka cen Blues Music Awards a nominace na Grammy, se po několika tuzemských vyprodaných koncertech vrátí 10. listopadu 2023 do pražského O2 universa.

Beth Hart vydala letos v únoru své zatím poslední album A Tribute To Led Zeppelin, na kterém osobitými zpracováními slavných hitů vzdala poctu kapele Led Zeppelin. Velký ohlas vzbudila také její předchozí studiová deska z roku 2019 nazvaná War In My Mind.

Beth Hart je považována za jednu z nejtalentovanějších zpěvaček své generace. Vyprodala turné po celém světě včetně koncertů ve slavných sálech jako Ryman Auditorium Nashvillu, Royal Albert Hall v Londýně nebo Ziggo Dome v Amsterdamu. Na vrchol bluesové hitparády Billboardu se dostala šestkrát, za své desky získala dvakrát platinovou desku a její alba se v Evropě dostaly několikrát do Top 10.

Vstupenky na pražský koncert jsou k dispozici v předprodejní síti Ticketmaster.

Koncert pořádá v rámci série Prague International Bluenight agentura Liver Music.

Více informací na www.livermusic.cz.

 

Beth Hart and Eric Gales | „I’d Rather Go Blind“
https://www.youtube.com/watch?v=ICmfLY_wG8E

Beth Hart – Caught Out In The Rain (Live At The Royal Albert Hall) 2018
https://www.youtube.com/watch?v=lzdJf7Hqttk

Beth Hart – Bad Woman Blues (Official Music Video)
https://www.youtube.com/watch?v=qiRiPtg9EFk

 

OFICIÁLNÍMI PRODEJCI NA AKCE V O2 ARENĚ JSOU TICKETMASTER A TICKETPORTAL. ZA PLATNOST VSTUPENEK ZAKOUPENÝCH U JINÝCH PRODEJCŮ NERUČÍME.