12.11.2022 19:00

ALTER BRIDGE

Prodej vstupenek byl ukončen.

Nový newsletter
O2 universum je tady!

Novinky, zajímavosti, tipy na akce, soutěže a mnoho dalšího.
Přihlaste se zde a buďte v obraze.

Buďte v obraze

Data 12.11.2022 19:00
Vstup od 18:00
Místo O2 universum, Praha
Pořadatel LIVE NATION CZECH REPUBLIC s.r.o. Pokyny pořadatele
Ke stažení Orientační plán ALTER BRIDGE Ticketmaster (159.19 Kb)
Cena

1 290–1 590 Kč
---
vozíčkář + doprovod
1 290 Kč + 1 Kč

Vstupenky pro držitele průkazu ZTP/P vozíčkáře objednávejte u společnosti Ticketmaster (ticket@ticketmaster.cz).

Prodej / rezervace Prodej vstupenek byl ukončen.
Pokladny
Pokladny u vstupu č. 1, O2 arena
Po - Pá9:00 - 12:00
12:30 - 17:00
Den akce10:00 - 1 h po začátku akce
Informace Z akce jsou ze strany Bestsport, a.s. pořizovány záznamy návštěvníků a dalších osob v souladu se Zásadami pro zpracování a ochranu osobních údajů.

Pokyny pořadatele – LIVE NATION CZECH REPUBLIC s.r.o.

Vstupenka platí jen pro uvedený den, hodinu, akci, místo konání a sedadlo, je platná pouze s kontrolním ústřižkem a opravňuje k jednomu vstupu. Po opuštění místa konání akce pozbývá platnosti. Dodatečnými úpravami se stává vstupenka neplatnou. V případě uplynutí platnosti vstupenky, jejího poškození, zničení, ztráty nebo krádeže nelze vstupenku vyměnit ani nahradit její hodnotu ani poskytnout jinou kompenzaci. Další převod, prodej nebo zbavení se vstupenky bez písemného souhlasu pořadatele nebo pokus o další prodej za cenu vyšší, než je na vstupence vytištěna, způsobuje její neplatnost. Držiteli takové vstupenky bude odepřen vstup na místo konání akce nebo bude vyveden a zakládá to důvod pro zabavení vstupenky bez náhrady její nominální ceny nebo jiné kompenzace.

Vstupenka je cenina, její padělání a pozměňování je zakázáno. Pořadatel odepře vstup na akci všem držitelům takových vstupenek.

Zaplacené vstupné se nevrací, vstupenka se nevyměňuje. V případě zrušení akce zodpovídá za vrácení vstupného pořadatel. V případě zrušení akce uplatní držitel vstupenky nárok na vrácení vstupného dle pokynů pořadatele. Náhrada zvláštních nákladů (např. hotel, jízdní výlohy) se neposkytuje. Změna programu vyhrazena. Datum a čas akce mohou být změněny bez upozornění.

Je zakázáno fotografování a pořizování obrazových a zvukových záznamů v průběhu akce včetně přestávek, vyjma malých kompaktních fotoaparátů. Dále je zakázáno vnášet do objektu kamery, profesionální fotoaparáty, tablety a zároveň je zakázáno používání laserových ukazovátek.

Pořadatel poskytuje slevy na vstupném vozíčkářům (držitelům průkazu ZTP/P) a jejich průvodcům.

Při plnění povinností vyplývajících z prodeje vstupenek bude Ticketmaster Česká republika, a.s. postupovat ve shodě s platnými Obchodními podmínkami pro poskytování služby prodej vstupenek na sportovní a kulturní akce prostřednictvím prodejní sítě Ticketmaster. Aktuální znění obchodních podmínek je k dispozici na stránkách www.ticketmaster.cz.

Rockoví titáni ALTER BRIDGE s potěšením potvrzují rozsáhlé evropské turné na letošní zimu. Turné „Pawns & Kings“ zavítá do 25 měst v 18 zemích a odstartuje 1. listopadu v Hamburku, Německu a skončí 12. prosince v Londýně v Anglii.

Riffy překypující Alter Bridge v současné době usilovně pracují na nahrávání svého sedmého studiového alba, následovníka vysoce ceněného alba „Walk The Sky“, které vyšlo v roce 2019 a vyneslo skupině první místo na trhu na více než desítce žebříčků po celém světě. Kapela na svých sociálních sítích sdílí fotografie ze zákulisí studia, aby povzbudila chuť fanoušků! Zatím nepojmenované album by mělo vyjít později v roce 2022, takže ti, kdo si pořídí vstupenky na tyto koncerty, budou první na světě, kdo uslyší nové písně naživo.

Harmonogram
18:00    Doors G.A.
19:00     Mammoth WVH
19:50     Halestorm:
21:10     Alter Bridge

Jako speciální hosté se k nim připojí držitelé Grammy, rockeři HALESTORM. Tato uznávaná pensylvánská formace vydá 6. května své bleskové nové album „Back From The Dead“, které obsahuje i jejich nejnovější singl „The Steeple“. Set Halestorm, kteří jsou známí jako uhrančivá živá hudební síla, bude jistě nepřehlédnutelnou lahůdkou.

Párty každý večer nerozpoutá nikdo jiný než MAMMOTH WVH, kteří navštíví některé země pro poprvé na podporu své vychvalované debutové desky. Získali ocenění „Nejlepší rocková píseň Grammy za singl „Distance“ a v současné době pilují své dovednosti na cestách s Guns N Roses, a proto se ujistěte, že jste na jejich set dorazili včas!
Nenapodobitelný Myles Kennedy z Alter Bridge uvádí: „Alter Bridge se letos v zimě vrací do EU/Velké Británie se svým našimi přáteli z Halestorm a Mammoth. Bude to lahodný zvukový švédský stůl. Zemí otřásajícího rock’n’rollu, který půjde na jedenáctku. Nenechte si to ujít!“

Dynamo Halestorm Lzzy Hale k tomu říká: „Všem našim evropským šílencům, chyběli jste nám a jsme tak šťastní, že vám můžeme oznámit, že konečně překročíme oceán, abychom se za vámi všemi opět vydali! Tentokrát sdílíme pódium se všemi našimi přáteli z legendárních Alter Bridge a s jedinečným Mammoth WVH! Tuhle show si rozhodně nenechte ujít! Nemůžu se dočkat, až zažijeme vášeň vás, fanoušků Euro Rocku!!! Uvidíme se vpředu a uprostřed!“

 

OFICIÁLNÍM PRODEJCEM NA AKCE V O2 UNIVERSU JE TICKETMASTER. ZA PLATNOST VSTUPENEK ZAKOUPENÝCH U JINÝCH PRODEJCŮ NERUČÍME.