6.3.2025 20:00

Avatar: The Last Airbender In Concert

Nový newsletter
O2 universum je tady!

Novinky, zajímavosti, tipy na akce, soutěže a mnoho dalšího.
Přihlaste se zde a buďte v obraze.

Buďte v obraze

Data 6.3.2025 20:00
Vstup od 19:00
Místo O2 universum, Praha
Pořadatel Bestsport, a.s.
Ke stažení Orientační plán Avatar: The Last Airbender In Concert Ticketmaster (207.30 Kb)
Orientační plán Avatar: The Last Airbender In Concert Ticketportal (262.03 Kb)
Cena

890 – 1 990 Kč

Prodej / rezervace Právě probíhá v prodejních sítích Ticketmaster a Ticketportal
Pokladny
Pokladny u vstupu č. 1, O2 arena
Po - Pá9:00 - 12:00
12:30 - 17:00
Den akce10:00 - 1 h po začátku akce
Informace Z akce jsou ze strany Bestsport, a.s. pořizovány záznamy návštěvníků a dalších osob v souladu se Zásadami pro zpracování a ochranu osobních údajů.

Světové turné 2024/2025 začíná v září v USA a míří do 100 měst po celém světě, do pražského O2 universa dorazí 6. března 2025.

Vychutnejte si soundtrack z populárního animovaného seriálu v podání živého orchestru, zatímco Aangova epická cesta ožije na plátnech projekcí.

Připravte se na nevídanou hudební pouť Avatar: The Last Airbender In Concert, kterou přináší Nickelodeon, GEA Live a Senbla. Nechte se unést více než dvouhodinovou show, na které zazní kultovní hudební partitura v podání živého orchestru v dokonalém souladu s nejzajímavějšími momenty a oblíbenými scénami ze seriálu Avatar: The Last Airbender. Diváci se ponoří do světa Avataru a prožijí nejpamátnější okamžiky seriálu s hrdiny Aangem, Katarou, Toph, Sokkou, Zukem a dalšími.

 

Turné začíná v září 2024 v USA a zamíří do Los Angeles, Seattlu, Dallasu, Atlanty, Washingtonu D.C., Bostonu a mnoha dalších měst. Poté pokračuje v roce 2025 v evropských městech ve Spojeném království, Německu, Francii, Nizozemsku a Česku. Turné zavítá i do několika měst po celé Austrálii.

Jeremy Zuckerman, skladatel, hudebník, tvůrčí génius a držitel ceny Emmy, který stojí za původní hudbou k animovanému seriálu Avatar: The Last Airbender, se spojil s tvůrci seriálu Michaelem Dantem DiMartinou a Bryanem Konietzkem a původním editorem seriálu Jeffem Adamsem, aby společně rozšířili skladby do koncertní podoby. „Je to neuvěřitelně uspokojující a dojemné vidět emotivní reakce publika a být součástí této atmosféry je jedinečný a krásný zážitek,“ řekl Zuckerman.

Pro více informací sledujte www.avatarinconcert.com a #avatarinconcert, @avatarthelastairbender na Facebooku a Instagramu a @teamavatar na YouTube.

OFICIÁLNÍMI PRODEJCI AKCE JSOU TICKETMASTER A TICKETPORTAL. ZA PLATNOST VSTUPENEK ZAKOUPENÝCH U JINÝCH PRODEJCŮ NERUČÍME.