30.3.2024 21:00

Ceny Anděl Coca-Cola 2023

Prodej vstupenek byl ukončen.

Nový newsletter
O2 universum je tady!

Novinky, zajímavosti, tipy na akce, soutěže a mnoho dalšího.
Přihlaste se zde a buďte v obraze.

Buďte v obraze

Data 30.3.2024 21:00
Vstup od 20:00
Místo O2 universum, Praha
Pořadatel LUFF PRODUCTION s.r.o. Pokyny pořadatele
Ke stažení Orientační plán Ceny Anděl Coca-Cola 2023 Ticketportal (248.07 Kb)
Orientační plán Ceny Anděl Coca-Cola 2023 Ticketmaster (137.99 Kb)
Cena

890 Kč
---
vozíčkář + doprovod
890 Kč + 1 Kč

Vstupenky pro držitele průkazu ZTP/P vozíčkáře objednávejte u společností Ticketportal (rezervace@ticketportal.cz) a Ticketmaster (ticket@ticketmaster.cz).

Prodej / rezervace Prodej vstupenek byl ukončen.
Pokladny
Pokladny u vstupu č. 1, O2 arena
Po - Pá9:00 - 12:00
12:30 - 17:00
Den akce10:00 - 1 h po začátku akce
Informace Z akce jsou ze strany Bestsport, a.s. pořizovány záznamy návštěvníků a dalších osob v souladu se Zásadami pro zpracování a ochranu osobních údajů.

Pokyny pořadatele – LUFF PRODUCTION s.r.o.

1. Vstupenka platí jen pro uvedený den, hodinu, akci, místo konání a sedadlo, je platná pouze s kontrolním ústřižkem a opravňuje k jednomu vstupu. Po opuštění místa konání akce pozbývá platnosti. Dodatečnými úpravami se stává vstupenka neplatnou. V případě uplynutí platnosti vstupenky, jejího poškození, zničení, ztráty nebo krádeže nelze vstupenku vyměnit ani nahradit její hodnotu ani poskytnout jinou kompenzaci. Další převod, prodej nebo zbavení se vstupenky bez písemného souhlasu pořadatele nebo pokus o další prodej za cenu vyšší, než je na vstupence vytištěna, způsobuje její neplatnost. Držiteli takové vstupenky bude odepřen vstup na místo konání akce nebo bude vyveden a zakládá to důvod pro zabavení vstupenky bez náhrady její nominální ceny nebo jiné kompenzace.
2. Vstupenka je cenina, její padělání a pozměňování je zakázáno. Pořadatel odepře vstup na akci všem držitelům takových vstupenek.
3. Zaplacené vstupné se nevrací, vstupenka se nevyměňuje. V případě zrušení akce zodpovídá za vrácení vstupného pořadatel. V případě zrušení akce uplatní držitel vstupenky nárok na vrácení vstupného dle pokynů pořadatele. Servisní poplatky se nevracejí. Náhrada zvláštních nákladů (např. hotel, jízdní výlohy) se neposkytuje. Změna programu vyhrazena. Datum a čas akce mohou být změněny bez upozornění.
4. Je zakázáno fotografování a pořizování obrazových a zvukových záznamů v průběhu akce včetně přestávek.
5. Na akci jsou poskytovány slevy. Pořadatel poskytuje slevy na vstupném držitelům průkazu ZTP/P – vozíčkářům a jejich průvodcům.
6. Při plnění povinností vyplývajících z prodeje vstupenek bude IRSnet CZ s.r.o. postupovat ve shodě s platnými Obchodními podmínkami pro poskytování služby prodej vstupenek na sportovní a kulturní akce prostřednictvím prodejní sítě Ticketportal. Aktuální znění obchodních podmínek je k dispozici na www.ticketportal.cz.

Členové České hudební akademie začali hlasovat v prvním kole 33. ročníku Cen Anděl Coca-Cola 2023. Slavnostní ceremoniál se bude konat 30. března v pražském O2 universu. Večerem provedou moderátoři Ivana „Fancy“ Kulhánková a Honza Dědek. Poprvé bude předán Anděl v nové kategorii Společný projekt.

Slavnostní předávání Cen Anděl Coca-Cola 2023, které vyhlašuje Česká národní skupina Mezinárodní federace hudebního průmyslu (ČNS IFPI), odvysílá již tradičně v hlavním vysílacím čase v přímém přenosu ČT1 a YouTube kanál Cen Anděl.

Ceremoniál bude mít po dlouhé době dva moderátory. Oba jsou profesionály ve svém oboru a zároveň jsou s hudebním prostředím úzce spojeni. Ivana „Fancy“ Kulhánková je influencerka, moderátorka, hudbě se aktivně věnovala také jako zpěvačka a je pověstná svými rozsáhlými hudebními znalostmi. Honza Dědek je uznávaný hudební novinář, publicista a je veřejnosti známý také díky své úspěšné talkshow. „V oslovení této moderátorské dvojice vidíme velký potenciál, mimo jiné v jejich mnohostrannosti a profesionalitě. Jsme přesvědčení, že se budou Honza a Ivana výborně doplňovat a že se nám díky nim podaří uchopit celý večer, nejen co se moderace týká, pro diváky atraktivně, zábavně a zároveň důstojně tak, jak se na Ceny Anděl patří,“ uvádí Lucka Hájková z pořádající společnosti LUFF PRODUCTION.

Novinkou letošních Andělů je kategorie Společný projekt, která se bude vyhlašovat vůbec poprvé. Akademici v ní ocení překvapivá spojení interpretů, muzikantů nebo hudebních těles. Nepůjde přitom o klasické „featuringy“, ale opravdu rovnocenné spolupráce více subjektů na albech, EP či písních bez ohledu na žánry. „Chceme, aby Ceny Anděl reflektovaly aktuální hudební vývoj a trendy. V posledních letech jsme řešili, kam zařadit mnoho výrazných novinek, kterým byly malé osobnostní kategorie Sólový interpret a interpretka a zároveň se nehodily ani do kategorie Skupina,“ vysvětluje vznik nové kategorie předseda rady České hudební akademie Honza Vedral.

I letos bude hlasování o vítězích Andělů tříkolové a rozhodne o nich Česká hudební akademie a její specializované sekce. Aktuálně běží první kolo hlasování, ze kterého vzejde vždy sedm interpretů či děl v každé z patnácti kategorií. Následovat bude druhé kolo hlasování s nominacemi, v závěrečném třetím kole pak členové ČHA rozhodnou o vítězích. Výjimkou je již tradičně Síň slávy, která nemá nominovaných a jejíž vítěz bude vyhlášen společně s ostatními během slavnostního ceremoniálu. „Tříkolový systém a přednominace nám umožňují upozornit na ještě větší množství dobré hudby, která u nás vychází. Na jejich zavedení jsme měli skvělý ohlas a akademikům takové síto dává prostor věnovat posuzovaným dílům před finální volbou opravdu pozorný poslech,“ doplňuje Honza Vedral. V radě akademie společně s ním zasedli hudební publicista Josef Vlček, ředitelka ČNS IFPI Petra Žikovská a producentka Cen Anděl Lucka Hájková. Do České hudební akademie, která rozhoduje o vítězích, bylo letos osloveno téměř 700 osob. Jsou mezi nimi profesionálové napříč branží i samotní již dříve ocenění muzikanti.

Předávání šestnácti ikonických sošek Anděla se šalmají od akademického sochaře Jaroslava Róny jako vždy doprovodí výjimečná hudební vystoupení, která představí různé podoby aktuální české hudební tvorby. „Vystoupení opět doplníme originálním stage designem, světelnými a dalšími efekty. V letošním roce nám v tom bude velmi nápomocné také místo konání ceremoniálu, kterým je O2 universum. Jedná se o výjimečný moderní prostor, který poskytuje skvělé podmínky pro unikátní a poutavou show, kterou se nám, věřím, podaří vytvořit a co nejlépe přenést nejen k divákům u televizních obrazovek. Větší kapacita sálu nám totiž letos umožní uvolnit velmi omezené množství vstupenek také pro veřejnost, z čehož máme obrovskou radost,“ dodává producentka Andělů Lucka Hájková. Předprodej vstupenek bude zahájen v průběhu února.

I v letošním roce je titulárním partnerem Cen Anděl společnost Coca-Cola. „Máme radost, že můžeme pokračovat ve spolupráci a nadále být partnerem tohoto prestižního hudebního ocenění. Podpora hudby a hudebních talentů je společnosti Coca-Cola vlastní a i z tohoto důvodu nám propojení s Cenami Anděl dlouhodobě dává smysl. Těšíme se, že i letos přineseme divákům nevšední a mimořádný zážitek,“ uvádí Veronika Němcová, ředitelka komunikace a vnějších vztahů společnosti Coca-Cola ČR.

33. ročník Cen Anděl Coca-Cola 2023 se bude konat 30. března 2024 v pražském O2 universu. Titulárním partnerem je společnost Coca‐Cola, dalšími partnery jsou Intergram, OSA a O2 universum. Hlavními mediálními partnery jsou Česká televize a Evropa 2. Ceny Anděl uděluje každoročně od roku 1991 hudební akademie. Od roku 1995 se realizují pod záštitou ČNS IFPI a od roku 1997 je symbolizuje soška Anděla se šalmají od sochaře Jaroslava Róny. Pořadatelem je od roku 2017 společnost LUFF PRODUCTION.

OFICIÁLNÍMI PRODEJCI AKCE JSOU TICKETPORTAL A TICKETMASTER. ZA PLATNOST VSTUPENEK ZAKOUPENÝCH U JINÝCH PRODEJCŮ NERUČÍME.