11.3.2023 18:30

CLASH OF THE STARS: EPISODE IV

Prodej vstupenek byl ukončen.

Nový newsletter
O2 universum je tady!

Novinky, zajímavosti, tipy na akce, soutěže a mnoho dalšího.
Přihlaste se zde a buďte v obraze.

Buďte v obraze

Data 11.3.2023 18:30
Vstup od 17:30
Místo O2 universum, Praha
Pořadatel Clash of the Stars s.r.o. Pokyny pořadatele
Ke stažení Orientační plán CLASH OF THE STARS Ticketmaster (203.93 Kb)
Orientační plán CLASH OF THE STARS Ticketportal (283.76 Kb)
Cena

399 – 2 999 Kč
---
vozíčkář + doprovod
399 Kč + 1 Kč

Vstupenky pro držitele průkazu ZTP/P vozíčkáře objednávejte u společností Ticketmaster (ticket@ticketmaster.cz) a Ticketportal.

Prodej / rezervace Prodej vstupenek byl ukončen.
Pokladny
Pokladny u vstupu č. 1, O2 arena
Po - Pá9:00 - 12:00
12:30 - 17:00
Den akce10:00 - 1 h po začátku akce
Informace Z akce jsou ze strany Bestsport, a.s. pořizovány záznamy návštěvníků a dalších osob v souladu se Zásadami pro zpracování a ochranu osobních údajů.

Pokyny pořadatele – Clash of the Stars s.r.o.

1. Vstupenka platí jen pro uvedený den, hodinu, akci, místo konání a sedadlo, je platná pouze s kontrolním ústřižkem a opravňuje k jednomu vstupu. Po opuštění místa konání akce pozbývá platnosti. Dodatečnými úpravami se stává vstupenka neplatnou. V případě uplynutí platnosti vstupenky, jejího poškození, zničení, ztráty nebo krádeže nelze vstupenku vyměnit ani nahradit její hodnotu ani poskytnout jinou kompenzaci. Další převod, prodej nebo zbavení se vstupenky bez písemného souhlasu pořadatele nebo pokus o další prodej za cenu vyšší, než je na vstupence vytištěna, způsobuje její neplatnost. Držiteli takové vstupenky bude odepřen vstup na místo konání akce nebo bude vyveden a zakládá to důvod pro zabavení vstupenky bez náhrady její nominální ceny nebo jiné kompenzace.
2. Vstupenka je cenina, její padělání a pozměňování je zakázáno. Pořadatel odepře vstup na akci všem držitelům takových vstupenek.
3. Zaplacené vstupné se nevrací, vstupenka se nevyměňuje. V případě zrušení akce zodpovídá za vrácení vstupného pořadatel. V případě zrušení akce uplatní držitel vstupenky nárok na vrácení vstupného dle pokynů pořadatele. Servisní poplatky se nevracejí. Náhrada zvláštních nákladů (např. hotel, jízdní výlohy) se neposkytuje. Změna programu vyhrazena. Datum a čas akce mohou být změněny bez upozornění.
4. Je zakázáno fotografování a pořizování obrazových a zvukových záznamů v průběhu akce včetně přestávek.
5. Na akci jsou poskytovány slevy. Pořadatel poskytuje slevy na vstupném držitelům průkazu ZTP/P – vozíčkářům a jejich průvodcům.
6. Při plnění povinností vyplývajících z prodeje vstupenek budou Ticketmaster Česká republika a RSnet CZ s.r.o. postupovat ve shodě s platnými Obchodními podmínkami pro poskytování služby prodej vstupenek na sportovní a kulturní akce prostřednictvím prodejních sítí Ticketmaster a Ticketportal. Aktuální znění obchodních podmínek je k dispozici na www.ticketmaster.cz a www.ticketportal.cz.

CLASH OF THE STARS VSTUPUJE DO ROKU 2023! Z předaleké galaxie k Vám přilétá první letošní galavečer CLASH OF THE STARS: EPISODE IV! Ten se uskuteční už 11. března v pražské hale O2 universum.

Tentokrát je podtitulem galavečera FREAK WARS! Význam je jasný – čekají nás opět „války“ v kleci, které zvedají diváky ze sedadel! Na místě nesmíte chybět ani Vy!

V hlavním zápase galavečera se proti sobě postaví dvě známé tváře sociálních sítí. Vítěz poslední série reality show Love Island Kryštof Novák se střetne s držitelem nejsledovanějšího českého Instagramu s 1,4 mil sledujícími Tomášem Chlupem! Souboj dvou sportovců slibuje skvělou podívanou.

Zástupce reality Survivor bude Christian Nathan, který si už dokonce vyzkoušel i zápas v Oktagonu. Ten změří síly s youtuberem Freescootem, který si přichází vyrovnat scóre po neúspěšném zápase s Datlem. Do akce se chystá také stálice CLASH OF THE STARS kulturista a MMA zápasník Grznár, jemuž se postaví slovenský zápasník a trenér Pagy. Fanoušci ženských zápasů si tentokrát přijdou na své! Ve dvou zápasech se jim představí hned 6 bojovnic! Ano, na galavečeru EPISODE IV uvidíte také zcela první zápas dvě na dvě! Dvojici z Prahy tvoří influencerka, zpěvačka a herečka Kristal Shine a modelka Denisa Ryndová. Jejími soupeřkami budou půvabné bojovnice ze Slovenska známé z platformy Onlyfans Inked Dory a Karina Pedro.

Napravit si reputaci přichází také Jaroslav Kotlár! V cestě mu bude stát youtuber a tiktoker Abé Charvát. Vyrovná si Kotlár Security scóre #vestylu? Hodně vyostřené setkání na tiskové konferenci, které bylo zakončené potyčkou mezi diváky, nabídli streameři Halien a Ziam. Kdo z nich odejde ze zápasu jako vítěz? DEATH MATCH – tedy zápas, ve kterém změří síly hned
3 bojovníci najednou všichni proti sobě, i tohle a mnohém více budete moci sledovat už 11. března v hale O2 universum během galavečera CLASH OF THE STARS: EPISODE 4!

Nové bojovníky a také známé tváře uvidíte během čtvrtého galavečera CLASH OF THE STARS! Skvělá světelná a hudební show a elektrizující atmosféra jsou v rámci našich galavečerů již samozřejmostí! Na nic nečekejte, kupte si své lístky a buďte přítomni na této unikátní akci! Těšíme se na Vás už 11. března v hale O2 universum.

VIP vstupenky zahrnují místo blízko klece, catering (platí pro ULTIMATE VIP) a VIP vstup do haly.

 

OFICIÁLNÍMI PRODEJCI NA AKCE V O2 UNIVERSU JSOU TICKETMASTER A TICKETPORTAL. ZA PLATNOST VSTUPENEK ZAKOUPENÝCH U JINÝCH PRODEJCŮ NERUČÍME.