16.2.2024 20:00
17.2.2024 20:00

LET IT ROLL WINTER 2024

Prodej vstupenek byl ukončen.

Nový newsletter
O2 universum je tady!

Novinky, zajímavosti, tipy na akce, soutěže a mnoho dalšího.
Přihlaste se zde a buďte v obraze.

Buďte v obraze

Data 16.2.2024 20:00
17.2.2024 20:00
Vstup od 20:00
Místo O2 universum, Praha
Pořadatel Beatworx s.r.o. Pokyny pořadatele
Ke stažení Orientační plán LET IT ROLL WINTER 2024 Ticketportal (243.47 Kb)
Cena

Friday 1 200 Kč, Saturday 1 200 Kč, Two Day Ticket 2 200 Kč
---
vozíčkář + doprovod
+ 1 Kč

Prodej / rezervace Prodej vstupenek byl ukončen.
Pokladny
Pokladny u vstupu č. 1, O2 arena
Po - Pá9:00 - 12:00
12:30 - 17:00
Den akce10:00 - 1 h po začátku akce
Informace Z akce jsou ze strany Bestsport, a.s. pořizovány záznamy návštěvníků a dalších osob v souladu se Zásadami pro zpracování a ochranu osobních údajů.

Pokyny pořadatele – Beatworx s.r.o.

Vstupenka platí jen pro uvedený den, hodinu, akci, místo konání a sedadlo, je platná pouze s kontrolním ústřižkem a opravňuje k jednomu vstupu. Po opuštění místa konání akce pozbývá platnosti. Dodatečnými úpravami se stává vstupenka neplatnou. V případě uplynutí platnosti vstupenky, jejího poškození, zničení, ztráty nebo krádeže nelze vstupenku vyměnit ani nahradit její hodnotu ani poskytnout jinou kompenzaci. Další převod, prodej nebo zbavení se vstupenky bez písemného souhlasu pořadatele nebo pokus o další prodej za cenu vyšší, než je na vstupence vytištěna, způsobuje její neplatnost. Držiteli takové vstupenky bude odepřen vstup na místo konání akce nebo bude vyveden a zakládá to důvod pro zabavení vstupenky bez náhrady její nominální ceny nebo jiné kompenzace.

Vstupenka je cenina, její padělání a pozměňování je zakázáno. Pořadatel odepře vstup na akci všem držitelům takových vstupenek.

Zaplacené vstupné se nevrací, vstupenka se nevyměňuje. V případě zrušení akce zodpovídá za vrácení vstupného pořadatel. V případě zrušení akce uplatní držitel vstupenky nárok na vrácení vstupného dle pokynů pořadatele. Náhrada zvláštních nákladů (např. hotel, jízdní výlohy) se neposkytuje. Změna programu vyhrazena. Datum a čas akce mohou být změněny bez upozornění.

Je zakázáno fotografování a pořizování obrazových a zvukových záznamů v průběhu akce včetně přestávek, vyjma malých kompaktních fotoaparátů. Dále je zakázáno vnášet do objektu kamery, profesionální fotoaparáty, tablety a zároveň je zakázáno používání laserových ukazovátek.

Držitelé průkazu ZTP/P – vozíčkáři mají ke své právoplatné vstupence nárok na vstupenku pro svůj doprovod v ceně 1 Kč.

Při plnění povinností vyplývajících z prodeje vstupenek bude Ticketmaster Česká republika, a.s. postupovat ve shodě s platnými Obchodními podmínkami pro poskytování služby prodej vstupenek na sportovní a kulturní akce prostřednictvím prodejní sítě Ticketmaster. Aktuální znění obchodních podmínek je k dispozici na stránkách www.ticketmaster.cz.

Vstupenka je vázaná na jméno, které je zadané při nákupu vstupenky. Každý návštěvník tedy při příchodu na festival musí mít festivalovou vstupenku se svým jménem a prokázat tuto skutečnost platným dokladem. Informace o možnosti změny jména na vstupence budou zveřejněny pořadatelem akce měsíc před začátkem festivalu.

Festival LET IT ROLL WINTER je přístupný pouze pro návštěvníky starší 18 ti let bez výjimek.

Na našich akcích netolerujeme jakékoliv projevy sexismu, rasismu, homofobie, xenofobie. Neváhejte se v průběhu festivalu obrátit na ochranku nebo nás přímo kontaktovat pomocí sociálních sítí @letitrollfestival.

Kompletní pokyny pořadatele jsou k nahlédnutí na webu: https://letitroll.cz/navstevni-rad-festivalu/

Immortalz! Připravte se na další vzrušující kapitolu ságy LET IT ROLL! Tato edice se poprvé v historii festivalu odehraje ve velkolepém O2 universum. Buďte součástí dalšího společného putování vesmírem v doprovodu největších hvězd drum&bassu. Už teď se nemůžeme dočkat našeho únorového shledání!

LET IT ROLL WINTER je přístupný pouze pro návštěvníky starší 18-ti let bez výjimek.

Festival se uskuteční v pátek 16. a v sobotu 17. února v O2 universum na adrese: Českomoravská 2345/17, 190 00 Praha 9-Libeň.

Začátek akce v pátek i v sobotu bude ve 20:00

JEDNODENNÍ VSTUPENKA PÁTEK / FRIDAY TICKET
Tato jednodenní vstupenka vás opravňuje ke vstupu na Let It Roll Winter 2024 v pátek 16. 2. 2024. Tato vstupenka je nerefundovatelná – nedá se vrátit.

JEDNODENNÍ VSTUPENKA SOBOTA / SATURDAY TICKET
Tato jednodenní vstupenka vás opravňuje ke vstupu na Let It Roll Winter 2024 v sobotu 17. 2. 2024. Tato vstupenka je nerefundovatelná – nedá se vrátit.

DVOUDENNÍ VSTUPENKA / FESTIVAL TICKET TWO DAYS
Tato dvoudenní vstupenka vás opravňuje ke vstupu na Let It Roll Winter 2024 v pátek 16. 2. 2024 a v sobotu 17. 2. 2024. Tato vstupenka je nerefundovatelná – nedá se vrátit.

Všechny vstupenky jsou vázané na jméno, které je zadané při nákupu vstupenky. Každý návštěvník tedy při příchodu na festival musí mít festivalovou vstupenku se svým jménem a prokázat tuto skutečnost platným dokladem. Informace o možnosti změny jména na vstupence budou zveřejněny pořadatelem akce měsíc před začátkem festivalu.

Na našich akcích netolerujeme jakékoliv projevy sexismu, rasismu, homofobie, xenofobie.
Kompletní pokyny pořadatele jsou k nahlédnutí na webu.

 

Web | FB událost | Instagram | Pořadatel

OFICIÁLNÍMI PRODEJCI AKCE JSOU TICKETPORTAL A TICKETMASTER. ZA PLATNOST VSTUPENEK ZAKOUPENÝCH U JINÝCH PRODEJCŮ NERUČÍME.