18.6.2022 12:30
19.6.2022 11:00

PRAGUE CHAMPS

Prodej vstupenek byl ukončen.

Nový newsletter
O2 universum je tady!

Novinky, zajímavosti, tipy na akce, soutěže a mnoho dalšího.
Přihlaste se zde a buďte v obraze.

Buďte v obraze

Data 18.6.2022 12:30
19.6.2022 11:00
Vstup od 11:00
Místo O2 universum, Praha
Pořadatel Avantgarde Prague s.r.o. Pokyny pořadatele
Cena

349–1 799 Kč

Vstupenky pro držitele průkazu ZTP/P vozíčkáře objednávejte u společnosti Ticketmaster (ticket@ticketmaster.cz).

Prodej / rezervace Prodej vstupenek byl ukončen.
Pokladny
Pokladny u vstupu č. 1, O2 arena
Po - Pá9:00 - 12:00
12:30 - 17:00
Den akce10:00 - 1 h po začátku akce
Informace Z akce jsou ze strany Bestsport, a.s. pořizovány záznamy návštěvníků a dalších osob v souladu se Zásadami pro zpracování a ochranu osobních údajů.

Pokyny pořadatele – Avantgarde Prague s.r.o.

Vstupenka platí jen pro uvedený den, hodinu, akci, místo konání a sedadlo, je platná pouze s kontrolním ústřižkem a opravňuje k jednomu vstupu. Po opuštění místa konání akce pozbývá platnosti. Dodatečnými úpravami se stává vstupenka neplatnou. V případě uplynutí platnosti vstupenky, jejího poškození, zničení, ztráty nebo krádeže nelze vstupenku vyměnit ani nahradit její hodnotu ani poskytnout jinou kompenzaci. Další převod, prodej nebo zbavení se vstupenky bez písemného souhlasu pořadatele nebo pokus o další prodej za cenu vyšší, než je na vstupence vytištěna, způsobuje její neplatnost. Držiteli takové vstupenky bude odepřen vstup na místo konání akce nebo bude vyveden a zakládá to důvod pro zabavení vstupenky bez náhrady její nominální ceny nebo jiné kompenzace.

Vstupenka je cenina, její padělání a pozměňování je zakázáno. Pořadatel odepře vstup na akci všem držitelům takových vstupenek.

Zaplacené vstupné se nevrací, vstupenka se nevyměňuje. V případě zrušení akce zodpovídá za vrácení vstupného pořadatel. V případě zrušení akce uplatní držitel vstupenky nárok na vrácení vstupného dle pokynů pořadatele. Náhrada zvláštních nákladů (např. hotel, jízdní výlohy) se neposkytuje. Změna programu vyhrazena. Datum a čas akce mohou být změněny bez upozornění.

Je zakázáno fotografování a pořizování obrazových a zvukových záznamů v průběhu akce včetně přestávek, vyjma malých kompaktních fotoaparátů. Dále je zakázáno vnášet do objektu kamery, profesionální fotoaparáty, tablety a zároveň je zakázáno používání laserových ukazovátek.

Pořadatel poskytuje slevy na vstupném vozíčkářům (držitelům průkazu ZTP/P) a jejich průvodcům.

Při plnění povinností vyplývajících z prodeje vstupenek bude Ticketmaster Česká republika, a.s. postupovat ve shodě s platnými Obchodními podmínkami pro poskytování služby prodej vstupenek na sportovní a kulturní akce prostřednictvím prodejní sítě Ticketmaster. Aktuální znění obchodních podmínek je k dispozici na stránkách www.ticketmaster.cz

Největší událost roku se chystá pro fanoušky League of Legends v polovině června v Praze. Víkendový mega event spojený s prvním českým turnajem s mezinárodní účastí, který bude doplněný o herní expo s celou řadou doprovodných akcí, se bude konat 18. a 19. června v exkluzivních prostorech pražského O2 universa. A poměřit síly s těmi nejlepšími hráči LoL můžete i vy. Stačí dát dohromady tým a obstát v konkurenci. Kvalifikace je totiž otevřená i pro amatérské týmy.

Zažít unikátní atmosféru světového League of Legends eventu teď můžete i v Česku. V prostorech O2 universa se sejdou tisíce fanoušků a ti nejlepší hráči nejen z Česka, ale i ze zahraničí. Do soubojů se zapojí i známý francouzský League of Legends tým Gamers Origin. Z českých esportových hvězd se účastníci můžou těšit na Dynamo Eclot, eSubu, Entopiq a Sinners.

Unikátní součástí turnaje Prague Champs je otevřená kvalifikace. Poměřit síly s těmi nejlepšími tak může doslova každý. Stačí s kamarády poskládat League of Legends tým a zapojit se do kvalifikace, která proběhne 21. a 22. května. Čtyři nejlepší týmy pak postoupí do duelů s profesionálními esportovými týmy. Čtyři absolutně nejlepší z nich si pak zahrají semifinále a finále na eventu Prague Champs.

Trofej pro vítěze turnaje Prague Champs tvoří přední český designér Roman Kvita, který v minulosti získal například prestižní ocenění Red Dot Design Award přezdívané designový Oscar.

Mastercard je od roku 2018 globálním partnerem vydavatele hry League of Legends Riot Games a světového šampionátu Worlds ve hře League of Legends. Vloni společnost Mastercard rozšířila toto partnerství taky o sponzoring finálových bojů na evropské úrovni.

„Esport je nesmírně dynamické nové odvětví a Mastercard v něm hraje dlouhodobě důležitou roli. Snažíme se využívat všech možností, jak gamerům přinášet stále nové a atraktivní benefity a přivést do Česka turnaj Prague Champs s mezinárodní účastí byl dalším krokem, jak vyjít vstříc přání esportových fanoušků,“ řekl generální ředitel společnosti Mastercard pro Českou republiku a Slovensko Michal Čarný.

Ve spolupráci s Komerční bankou taky vloni Mastercard vydal speciální esportovou limitovanou sérii platebních karet na motivy hrdinů ze hry League of Legends. Tato série karet zaznamenala v esportové komunitě obrovský úspěch, a proto bude představena nová edice se zcela novými designy i letos, a to právě při příležitosti konání turnaje Prague Champs.

V nové limitce zájemci najdou čtyři designy, každý s jinou postavou ze hry League of Legends. Konkrétně jde o šampiony Jayce, Kai`Sa, Ornn a Taliyah. Designy jsou k dostání od 2. května na kb.cz/lol.

„Esport není „jen hraní her“, je to o prožívání snů, o diskuzích, oddechu, ocenění výkonu jiných, živých přenosech a vyprodaných halách. Zábava, které se věnuje každý desátý z nás od teenagerů po dospělé ženy a může. I proto spoluorganizujeme největší český turnaj pro fanoušky LoL, i proto nabízíme novou řadu exkluzivních designů platebních karet s hrdiny této akčně-strategické hry. Díky kartě s tímto designem získáte slevu jak na turnaj, tak na vybrané herní produkty ASUS ROG a těšit se můžete i na další benefity, které k těmto kartám budeme přidávat. Mimochodem, mojí nejoblíbenější hrdinkou je dcera prázdnoty Kai’Sa,“ uvedla Jitka Haubová, členka představenstva KB a provozní ředitelka.

Pro klienty Komerční banky a Mastercard jsou přímo na turnaji Prague Champs přichystané exkluzivní benefity. Držitelé platebních karet Komerční banky s motivem League of Legends dostanou slevu 30 procent na víkendovou vstupenku. Držitelé karet Mastercard zase můžou využít speciální zážitkové balíčky nebo možnost donášky občerstvení přímo na místo sezení v rámci arény.

Návštěvníci Prague Champs se můžou těšit na spoustu doprovodných akcí v rámci herního expa. Samotný turnaj doplní autogramiády a další možnosti setkání s nejlepšími týmy a osobnostmi české gamingové scény. Na expu se představí přední technologické značky a partneři turnaje, najdete tam herní koutky, chill zónu a budou se konat nejrůznější workshopy.

 

SOUHLAS S POŘÍZENÍM A UŽITÍM ZÁZNAMU

VSTUPEM do prostor akce PRAGUE CHAMPS (dále jen „Akce“) v areálu O2 universum kdykoliv v termínu 18. 6. 2022 od 12:30 – 19. 6. 2022 do 22:30 dobrovolně UDĚLUJETE BEZÚPLATNÝ SOUHLAS společnosti PROCOMA, spol. s r.o., se sídlem Severozápadní V 520/62, Záběhlice, 141 00 Praha 4, IČO: 251 01 528, aby jí pověřený zástupce zachytil zvukově obrazový (popř. jenom zvukový nebo jenom obrazový) záznam Vaší podoby a dalších prvků a projevů Vaší osobnosti, a to v rámci zde probíhající Akce.

Vstupem dále souhlasíte s tím, že společnost PROCOMA, spol. s r.o.je oprávněna záznam zveřejnit a užít všemi způsoby, a to bez jakéhokoliv omezení, jakož i umožňovat jeho užití třetím osobám spojeným s Akcí jako Avantgarde Prague s.r.o., Mastercard Europe SA nebo Komerční banka, a.s. Společnost PROCOMA, spol. s r.o. je oprávněna v záznamu činit úpravy a retuše a užít jej i ve spojení s jinými díly a prvky.

Váš souhlas můžete odvolat u osoby pořizující na Akci tyto záznamy, popřípadě (spolu s jednoznačnou identifikací Vaší osoby) nejpozději do 30. 6. 2022 na tomto kontaktu: info@good-game.cz.

 

OFICIÁLNÍM PRODEJCEM NA AKCE V O2 UNIVERSU JE TICKETMASTER. ZA PLATNOST VSTUPENEK ZAKOUPENÝCH U JINÝCH PRODEJCŮ NERUČÍME.