20.1.2024 11:00
21.1.2024 11:00

Souboj na talíři LIVE – Festival hvězdných chutí

Prodej vstupenek byl ukončen.

Nový newsletter
O2 universum je tady!

Novinky, zajímavosti, tipy na akce, soutěže a mnoho dalšího.
Přihlaste se zde a buďte v obraze.

Buďte v obraze

Data 20.1.2024 11:00
21.1.2024 11:00
Vstup od 11:00
Místo O2 universum, Praha
Pořadatel Bestsport, a.s. Pokyny pořadatele
Ke stažení SOUBOJ NA TALÍŘI LIVE Ticketmaster (69.32 Kb)
SOUBOJ NA TALÍŘI LIVE Ticketportal (284.70 Kb)
Cena

690 Kč (Standard), 4 990 Kč (VIP Gourmet Experience)

Prodej / rezervace Prodej vstupenek byl ukončen.
Pokladny
Pokladny u vstupu č. 1, O2 arena
Po - Pá9:00 - 12:00
12:30 - 17:00
Den akce10:00 - 1 h po začátku akce
Informace Z akce jsou ze strany Bestsport, a.s. pořizovány záznamy návštěvníků a dalších osob v souladu se Zásadami pro zpracování a ochranu osobních údajů.

Pokyny pořadatele – Bestsport, a.s.

Vstupenka platí jen pro uvedený den, hodinu, akci a místo konání, je platná pouze s kontrolním ústřižkem. Dodatečnými úpravami se stává vstupenka neplatnou. V případě uplynutí platnosti vstupenky, jejího poškození, zničení, ztráty nebo krádeže nelze vstupenku vyměnit ani nahradit její hodnotu ani poskytnout jinou kompenzaci. Další převod, prodej nebo zbavení se vstupenky bez písemného souhlasu pořadatele nebo pokus o další prodej za cenu vyšší, než je na vstupence vytištěna, způsobuje její neplatnost. Držiteli takové vstupenky bude odepřen vstup na místo konání akce nebo bude vyveden a zakládá to důvod pro zabavení vstupenky bez náhrady její nominální ceny nebo jiné kompenzace.
Vstupenka je cenina, její padělání a pozměňování je zakázáno. Pořadatel odepře vstup na akci všem držitelům takových vstupenek.
Zaplacené vstupné se nevrací, vstupenka se nevyměňuje. V případě zrušení akce zodpovídá za vrácení vstupného pořadatel. V případě zrušení akce uplatní držitel vstupenky nárok na vrácení vstupného dle pokynů pořadatele. Servisní poplatky se nevracejí. Náhrada zvláštních nákladů (např. hotel, jízdní výlohy) se neposkytuje. Změna programu vyhrazena. Datum a čas akce mohou být změněny bez upozornění.
Je zakázáno fotografování a pořizování obrazových a zvukových záznamů v průběhu akce včetně přestávek, vyjma malých kompaktních fotoaparátů. Dále je zakázáno vnášet do objektu kamery, profesionální fotoaparáty, tablety a zároveň je zakázáno používání laserových ukazovátek.
Pořadatel poskytuje slevy dětem do 120 cm v kategorii STANDARD. Konečná cena vstupenky STANDARD pro děti do 120 cm je 612 Kč. Jiné slevy nejsou pořadatelem poskytovány.
Při plnění povinností vyplývajících z prodeje vstupenek bude IRSnet CZ s.r.o. postupovat ve shodě s platnými obchodními podmínkami pro poskytování služby prodej vstupenek na sportovní a kulturní akce prostřednictvím prodejní sítí Ticketmaster a Ticketportal. Aktuální znění obchodních podmínek je k dispozici na www.ticketmaster.cz a www.ticketportal.cz.

Kdo by nechtěl ochutnat skvělé jídlo z více než 10 restaurací, které znáte z pořadů TV Nova, jako jsou MasterChef Česko nebo Souboj na talíři? A můžete se navíc setkat s jejich hlavními hvězdami, kteří patří mezi významné kuchaře v Česku, jako jsou Přemek Forejt, Radek Kašpárek a Jan Punčochář.

Souboj kuchařů
Tuto příležitost budete mít 20. a 21. ledna 2024 na akci TV Nova Souboj na talíři LIVE, jediném velkém zimním indoor festivalu chutí konajícím se v pražském O2 universum. Během obou víkendových dnů nejen nahlédnete pod pokličku kuchařů, ale hlavně ochutnáte a sami posoudíte, kdo z nich opravdu vaří nejlépe. Navíc zažijete souboj těch největších kulinářských hvězd současnosti.

Michelinské hvězdy
Tento gastronomický svátek obohatí také třemi „Michelin“ hvězdami oceněný kuchař Jacob Jan Boerma. Bude vařit v samostatné restauraci „VIP Gourmet Experience“ a můžete si zakoupit vstupenku na jeho menu. Boerma do svých kreativních pokrmů vkládá zkušenosti z různých koutů světa, například z Asie nebo Skandinávie. Ušetříte tak peníze za cestu do jeho výjimečné holandské restaurace a ochutnáte jeho výjimečné pokrmy u nás v Praze.

Pokrmy od šéfkuchařů
Boerma nebude jediným kuchařem, od kterého budete moci ochutnat pokrmy. Vařit pro návštěvníky bude například restaurace Aromi, Valoria Restaurant, Červený Jelen, Dejvická 34, Eska, Grandrestaurant Pupp, Kampa Park, Mace Restaurant, MG Restaurace, Molo Restaurant, Mlýnec, SaSaZu, Sia Restaurant, SILQ, U Sapíků či V Zátiší Restaurant.

Hvězdní hosté
Během víkendu na vás čeká celodenní bohatý doprovodný program. Besedy, workshopy i autogramiády. I děti si přijdou na své, pro ně bude připravený dětský koutek. Dorazí také moderátoři TV Nova a herci z oblíbených seriálů.

Vstupenky v prodeji v oficiálních sítích Ticketmaster a Ticketportal. Cena lístku je 690 Kč a součástí vstupného je i konzumace v hodnotě 300 Kč. Aktuální informace o akci naleznete na oficiální stránkách akce: https://tv.nova.cz/soubojnatalirilive.

OFICIÁLNÍMI PRODEJCI AKCE JSOU TICKETMASTER A TICKETPORTAL. ZA PLATNOST VSTUPENEK ZAKOUPENÝCH U JINÝCH PRODEJCŮ NERUČÍME.