16.10.2024 19:30

TAKE THAT

Nový newsletter
O2 universum je tady!

Novinky, zajímavosti, tipy na akce, soutěže a mnoho dalšího.
Přihlaste se zde a buďte v obraze.

Buďte v obraze

Data 16.10.2024 19:30
Vstup od 18:30
Místo O2 universum, Praha
Pořadatel LIVE NATION CZECH REPUBLIC s.r.o. Pokyny pořadatele
Ke stažení Orientační plán TAKE THAT Ticketportal (202.32 Kb)
Orientační plán TAKE THAT Ticketmaster (171.93 Kb)
Cena

1 890 – 2 790 Kč
---
vozíčkář + doprovod
1 890 Kč + 1 Kč

Vstupenky pro držitele průkazu ZTP/P vozíčkáře objednávejte u společností Ticketportal (rezervace@ticketportal.cz) a Ticketmaster (ticket@ticketmaster.cz).

Prodej / rezervace Právě probíhá v prodejních sítích Ticketportal a Ticketmaster
Pokladny
Pokladny u vstupu č. 1, O2 arena
Po - Pá9:00 - 12:00
12:30 - 17:00
Den akce10:00 - 1 h po začátku akce
Informace Z akce jsou ze strany Bestsport, a.s. pořizovány záznamy návštěvníků a dalších osob v souladu se Zásadami pro zpracování a ochranu osobních údajů.

Pokyny pořadatele – LIVE NATION CZECH REPUBLIC s.r.o.

1. Majitel vstupenky je povinen nosit ji po celou dobu pobytu v O2 universu a na požádání pořadatele ji předložit ke kontrole. Vstupenka platí jen pro uvedený den, akci, místo konání, sedadlo. Je platná pouze s kontrolním ústřižkem a opravňuje k jednomu vstupu do arény. Po opuštění O2 universu pozbývá platnosti. Dodatečnými úpravami se stává vstupenka neplatnou. V případě uplynutí platnosti vstupenky, jejího poškození, zničení, ztráty nebo krádeže nelze vstupenku vyměnit ani nahradit její hodnotu ani poskytnout jinou kompenzaci. Další převod, prodej nebo zbavení se vstupenky bez písemného souhlasu pořadatele nebo pokus o další prodej za cenu vyšší, než je na vstupence vytištěna, způsobuje její neplatnost. Majiteli takové vstupenky bude odepřen vstup na místo konání akce nebo bude vyveden a zakládá to důvod pro zabavení vstupenky bez náhrady její nominální ceny nebo jiné kompenzace.
2. Vstupenka je cenina, její padělání a pozměňování je zakázáno. Pořadatel odepře vstup na akci všem majitelům takových vstupenek.
3. Zaplacené vstupné se nevrací, vstupenka se nevyměňuje. V případě zrušení akce zodpovídá za vrácení vstupného pořadatel. V případě zrušení akce uplatní majitel vstupenky nárok na vrácení vstupného dle pokynů pořadatele. Servisní poplatky se nevracejí. Náhrada zvláštních nákladů (např. hotel, jízdní výlohy) se neposkytuje. Změna programu vyhrazena. Datum a čas akce mohou být změněny bez upozornění.
4. Je zakázáno fotografování a pořizování obrazových a zvukových záznamů v průběhu akce včetně přestávek. Dále je zakázáno používání laserových ukazovátek, vnášet do objektu na akci kamery, profesionální fotoaparáty a tablety.
5. Na akci jsou poskytovány slevy. Pořadatel poskytuje slevy na vstupném držitelům průkazu ZTP/P – vozíčkářům a jejich průvodcům.
6. Při plnění povinností vyplývajících z prodeje vstupenek bude IRSnet CZ s.r.o. postupovat ve shodě s platnými obchodními podmínkami pro poskytování služby prodej vstupenek na sportovní a kulturní akce prostřednictvím prodejní sítě TICKETPORTAL. Aktuální znění obchodních podmínek je k dispozici na www.ticketportal.cz.

Take That jsou proslulí svou velkolepou produkcí a skvělými živými vystoupeními. Turné Progress z roku 2011 překonalo kasovní rekordy, když se během necelých 24 hodin prodalo více než 1 milion vstupenek, čímž se stalo největším turné ve Velké Británii a kapela se umístila na třetím místě v celosvětovém žebříčku „Top 25 Tours“, který každoročně sestavuje Billboard. V roce 2019 kapela oslavila 30. výročí turné Odyssey, které se konalo v 38 vyprodaných termínech a během kterého zahrála ve 29 arénách a na 9 stadionech.

Deváté studiové album Take That This Life, které vyšlo v loňském roce, představuje energické dílo, které je prvním albem kapely od alba Wonderland z roku 2017. Album se probojovalo na první místo britské oficiální hitparády a stalo se nejprodávanějším albem britského interpreta v roce 2023, když překonalo celou Top 25 dohromady. Gary, Mark a Howard se soustředí na vokály, krásné melodie, vzletné refrény a propracované harmonie, v nichž se hlasy tria hladce prolínají. Hlavní singl „Windows“, první původní skladba kapely po více než pěti letech, předznamenává novou éru jedné z nejprodávanějších britských kapel; éru plnou energie, kreativity a neustálé touhy překonávat a překvapovat.

 

O Take That
Skupina Take That, která vznikla v roce 1989 jako pětičlenná skupina, zaznamenala okamžitý úspěch a její první dvě alba se umístila na 2. a 1. místě hitparád. Třetí album Nobody Else potvrdilo jejich celosvětovou dominanci, prodalo se ho více než šest milionů kopií a dostalo se na vrchol hitparád v 11 zemích. Po odchodu člena Robbieho Williamse se kapela v roce 1996 rozpadla, ale v roce 2005 se zbylí čtyři členové znovu sešli na turné The Ultimate Tour. To odstartovalo jeden z největších návratů v historii britské hudby a Take That vydali během pouhých čtyř let tři alba, která se umístila na prvních příčkách hitparád. Po návratu Robbieho s albem Progress v roce 2011 překonali britské rekordy jako nejrychleji prodávané album 21. století a nejrychleji prodávané turné všech dob. Po Williamsově druhém odchodu a odchodu Jasona Orange vydali zbývající tři členové alba III a Wonderland z roku 2017, která získala platinovou, respektive zlatou desku.

Třicáté výročí kapela oslavila v roce 2018 vydáním alba Odyssey, alba největších hitů s nádherně přepracovanými verzemi některých z největších skladeb z jejich tři desetiletí trvající kariéry. Album se dostalo na první místo hitparády a v roce 2019 na něj těsně navázalo kritikou oceňované turné po britských a evropských stadionech a arénách.

OFICIÁLNÍMI PRODEJCI AKCE JSOU TICKETPORTAL A TICKETMASTER. ZA PLATNOST VSTUPENEK ZAKOUPENÝCH U JINÝCH PRODEJCŮ NERUČÍME.