8.3.2024 20:00
9.3.2024 20:00

TIKI-TAKA LIVE

Prodej vstupenek byl ukončen.

Nový newsletter
O2 universum je tady!

Novinky, zajímavosti, tipy na akce, soutěže a mnoho dalšího.
Přihlaste se zde a buďte v obraze.

Buďte v obraze

Data 8.3.2024 20:00
9.3.2024 20:00
Vstup od 19:00
Místo O2 universum, Praha
Pořadatel Bestsport, a.s. Pokyny pořadatele
Ke stažení Orientační plán TIKI-TAKA LIVE Ticketportal (263.82 Kb)
Orientační plán TIKI-TAKA LIVE Ticketmaster (195.81 Kb)
Cena

590 – 1 490 Kč
---
vozíčkář + doprovod
690 Kč + 1 Kč

Vstupenky pro držitele průkazu ZTP/P vozíčkáře objednávejte u společností Ticketportal (rezervace@ticketportal.cz) a Ticketmaster (ticket@ticketmaster.cz).

Prodej / rezervace Prodej vstupenek byl ukončen.
Pokladny
Pokladny u vstupu č. 1, O2 arena
Po - Pá9:00 - 12:00
12:30 - 17:00
Den akce10:00 - 1 h po začátku akce
Informace Z akce jsou ze strany Bestsport, a.s. pořizovány záznamy návštěvníků a dalších osob v souladu se Zásadami pro zpracování a ochranu osobních údajů.

Pokyny pořadatele – Bestsport, a.s.

Vstupenka platí jen pro uvedený den, hodinu, akci, místo konání a sedadlo, je platná pouze s kontrolním ústřižkem a opravňuje k jednomu vstupu. Po opuštění místa konání akce pozbývá platnosti. Dodatečnými úpravami se stává vstupenka neplatnou. V případě uplynutí platnosti vstupenky, jejího poškození, zničení, ztráty nebo krádeže nelze vstupenku vyměnit ani nahradit její hodnotu ani poskytnout jinou kompenzaci. Další převod, prodej nebo zbavení se vstupenky bez písemného souhlasu pořadatele nebo pokus o další prodej za cenu vyšší, než je na vstupence vytištěna, způsobuje její neplatnost. Držiteli takové vstupenky bude odepřen vstup na místo konání akce nebo bude vyveden a zakládá to důvod pro zabavení vstupenky bez náhrady její nominální ceny nebo jiné kompenzace.

Vstupenka je cenina, její padělání a pozměňování je zakázáno. Pořadatel odepře vstup na akci všem držitelům takových vstupenek.

Zaplacené vstupné se nevrací, vstupenka se nevyměňuje. V případě zrušení akce zodpovídá za vrácení vstupného pořadatel. V případě zrušení akce uplatní držitel vstupenky nárok na vrácení vstupného dle pokynů pořadatele. Servisní poplatky se nevracejí. Náhrada zvláštních nákladů (např. hotel, jízdní výlohy) se neposkytuje. Změna programu vyhrazena. Datum a čas akce mohou být změněny bez upozornění.

Je zakázáno fotografování a pořizování obrazových a zvukových záznamů v průběhu akce včetně přestávek, vyjma malých kompaktních fotoaparátů. Dále je zakázáno vnášet do objektu kamery, profesionální fotoaparáty, tablety a zároveň je zakázáno používání laserových ukazovátek.

Pořadatel poskytuje slevy na vstupném vozíčkářům (držitelům průkazu ZTP/P) a jejich průvodcům.

Při plnění povinností vyplývajících z prodeje vstupenek bude IRSnet CZ s.r.o. postupovat ve shodě s platnými Obchodními podmínkami pro poskytování služby prodej vstupenek na sportovní a kulturní akce prostřednictvím prodejní sítě Ticketportal. Aktuální znění obchodních podmínek je k dispozici na www.ticketportal.cz.

„Tohle jsem vážně nečekal,” říká Švancara po vyprodání Tiki-Taka Live show

Fotbal je fenomén a fotbal táhne. Nic nového, nicméně takový boom jaký fotbal zažívá v České republice nyní, tady dlouho nebyl. Pražská “S” vyprodávají jeden domácí zápas za druhým, ligové návštěvy trhají rekordy. Dalším fenoménem je fotbalová talk show Tiki-Taka.

Show, ve které moderátor Petr Svěcený vítá hosty z fotbalového prostředí i mimo něj, nedávno ohlásila expanzi do pražského O2 universa, kde 8. 3. 2024 proběhne živá podoba televizního pořadu za přítomnosti více než 3000 diváků. Za necelé tři dny byl první termín vyprodán a následně organizátoři ohlásili druhý termín 9. 3. 2024.

Tradičními hosty netradiční talk show jsou brněnský patriot a bývalý ligový kanonýr Petr Švancara nebo vítěz ligy mistrů Vladimír Šmicer. První jmenovaný k úspěchu události naplánované na březen příštího roku řekl: „Mě to úplně dojalo a toto jsem opravdu nečekal. Je vidět, že Tiki-Taka je populární. Sice tady někdy občas někoho naštveme, anebo nemáme úplně pravdu, ale evidentně ten pořad lidi zajímá. Už teď se těším do pražského O2 universa. Lidi se mají fakt na co těšit,” říká autor devětapadesáti branek v české nejvyšší soutěži Petr Švancara.

Mezi oznámenými hosty jsou například bývalý fotbalista a v současnosti trenér Pavel Horváth, vítěz ligy mistrů a legenda reprezentace Milan Baroš, již zmíněný vítěz ligy mistrů a stálice pořadu Vladimír Šmicer, zpěvák Mirai Navrátil, herec a showman Richard Genzer, herečka a režisérka Petra Nesvačilová a hudebník, herec a fanoušek SK Slavia Praha Jakub Prachař.

Od samého začátku bylo na kanálu O2 TV Sport odvysíláno 230 premiérových epizod a do křesla zpovídaných usedlo téměř 400 hostů z různých společenských sfér. V České republice jde o unikátní spojení fotbalu a zábavy. “Každý si na pořadu najde své, což je na Tiky-Taka zajímavé. Je pro mě překvapením, že pořad baví i nefotbalové fanoušky a mezi pravidelné diváky patří také ženy, což by leckdo nečekal. Je vidět, že fotbal spojuje a na jeho příběhu lze odkomunikovat prakticky vše,” popisuje duchovního otec projektu a moderátor Petr Svěcený.

OFICIÁLNÍMI PRODEJCI AKCE JSOU TICKETPORTAL A TICKETMASTER. ZA PLATNOST VSTUPENEK ZAKOUPENÝCH U JINÝCH PRODEJCŮ NERUČÍME.