28.10.2022 19:00

VOLBEAT

Prodej vstupenek byl ukončen.

Nový newsletter
O2 universum je tady!

Novinky, zajímavosti, tipy na akce, soutěže a mnoho dalšího.
Přihlaste se zde a buďte v obraze.

Buďte v obraze

Data 28.10.2022 19:00
Vstup od 18:00
Místo O2 universum, Praha
Pořadatel LIVE NATION CZECH REPUBLIC s.r.o. Pokyny pořadatele
Ke stažení Orientační plán VOLBEAT Ticketmaster (94.74 Kb)
Cena

1 490–1 890 Kč
---
vozíčkář + doprovod
1 490 Kč + 1 Kč

Vstupenky pro držitele průkazu ZTP/P vozíčkáře objednávejte u společnosti Ticketmaster (ticket@ticketmaster.cz).

Prodej / rezervace Prodej vstupenek byl ukončen.
Pokladny
Pokladny u vstupu č. 1, O2 arena
Po - Pá9:00 - 12:00
12:30 - 17:00
Den akce10:00 - 1 h po začátku akce
Informace Z akce jsou ze strany Bestsport, a.s. pořizovány záznamy návštěvníků a dalších osob v souladu se Zásadami pro zpracování a ochranu osobních údajů.

Pokyny pořadatele – LIVE NATION CZECH REPUBLIC s.r.o.

Vstupenka platí jen pro uvedený den, hodinu, akci, místo konání a sedadlo, je platná pouze s kontrolním ústřižkem a opravňuje k jednomu vstupu. Po opuštění místa konání akce pozbývá platnosti. Dodatečnými úpravami se stává vstupenka neplatnou. V případě uplynutí platnosti vstupenky, jejího poškození, zničení, ztráty nebo krádeže nelze vstupenku vyměnit ani nahradit její hodnotu ani poskytnout jinou kompenzaci. Další převod, prodej nebo zbavení se vstupenky bez písemného souhlasu pořadatele nebo pokus o další prodej za cenu vyšší, než je na vstupence vytištěna, způsobuje její neplatnost. Držiteli takové vstupenky bude odepřen vstup na místo konání akce nebo bude vyveden a zakládá to důvod pro zabavení vstupenky bez náhrady její nominální ceny nebo jiné kompenzace.

Vstupenka je cenina, její padělání a pozměňování je zakázáno. Pořadatel odepře vstup na akci všem držitelům takových vstupenek.

Zaplacené vstupné se nevrací, vstupenka se nevyměňuje. V případě zrušení akce zodpovídá za vrácení vstupného pořadatel. V případě zrušení akce uplatní držitel vstupenky nárok na vrácení vstupného dle pokynů pořadatele. Náhrada zvláštních nákladů (např. hotel, jízdní výlohy) se neposkytuje. Změna programu vyhrazena. Datum a čas akce mohou být změněny bez upozornění.

Je zakázáno fotografování a pořizování obrazových a zvukových záznamů v průběhu akce včetně přestávek, vyjma malých kompaktních fotoaparátů. Dále je zakázáno vnášet do objektu kamery, profesionální fotoaparáty, tablety a zároveň je zakázáno používání laserových ukazovátek.

Pořadatel poskytuje slevy na vstupném vozíčkářům (držitelům průkazu ZTP/P) a jejich průvodcům.

Při plnění povinností vyplývajících z prodeje vstupenek bude Ticketmaster Česká republika, a.s. postupovat ve shodě s platnými Obchodními podmínkami pro poskytování služby prodej vstupenek na sportovní a kulturní akce prostřednictvím prodejní sítě Ticketmaster. Aktuální znění obchodních podmínek je k dispozici na stránkách www.ticketmaster.cz

Dánští rock’n’rolloví rebelové Volbeat oznamují rozsáhlé světového turné Servant Of The Road World Tour, s kterým navštíví 32 zastávek po celé Evropě! Jako speciální hosté vystoupí Skindred a Bad Wolves.

Podle popisu Louderu „titánské heavymetalové riffy čelně se srážející s rock’n’rollovým groovem“ mohou fanoušci očekávat směs klasických písní Volbeat, hlubokých skladeb a oblíbených hitů z celé jejich bohaté kariéry, včetně jejich uznávaného posledního alba Servant Of The Mind.

Volbeat k tomu říkají: „Konečně, po tak dlouhé době odmlky, jsme nadšeni, že můžeme našim přátelům v kontinentální Evropě a Velké Británii přivézt pořádné Volbeat turné. Jsme tak nadšení a nemůžeme se dočkat, až všechny uvidíme! Máme obrovské štěstí, že s sebou můžeme vzít Skindred a Bad Wolves a sdílet tento zážitek se dvěma neuvěřitelnými kapelami, které máme to štěstí nazývat přáteli.“

Harmonogram
Otevření vchodů: 18:00
Bad Wolves: 19:00
Skindred: 19:45
Volbeat: 21:00

Dánské ikony nedávno oslnily britské fanoušky ve vysokém slotu na hlavním pódiu na Download Festivalu a Hot Press po něm básnil: „Jako vždy jsou Volbeat pevní a úderní“. Metal Talk uzavřel: „Je to docela podívaná, které uvěříte, až když ji uvidíte…. Vynikající, nefalšované vystoupení, které je stejně zábavné jako hudebně úctyhodné.“ Ale nejen na festivalech Volbeat uchvacují, Distorted Sound minulý měsíc zastihl vzácné klubové vystoupení v Londýně a udělil recenzi 10/10, přičemž prohlásil: „Tohle je kapela zrozená pro zábavu a kapela, která je na samém vrcholu své hry.“
Vstupenky se jistě rychle vyprodají, nenechte si ujít příležitost vidět Volbeat naživo na tomto velkolepém, plně produkčním, arénovém turné!

Volbeat – Michael Poulsen (kytara/zpěv), Jon Larsen (bicí), Rob Caggiano (kytary) a Kaspar Boye Larsen (baskytara) – mají za sebou dvě desetiletí kariéry, během níž sdíleli pódia s legendami žánru, jako jsou Black Sabbath, Metallica, Motorhead, Slipknot, Megadeth, Anthrax a další. Za svou kariéru nasbírali téměř tři miliardy streamů, získali nominaci na Grammy za nejlepší metalový výkon za skladbu „Room 24 (feat. King Diamond)“ z uznávaného (a zlatého) alba Outlaw Gentlemen & Shady Ladies z roku 2014 a několikrát získali Dánské hudební ceny.

Od svého založení v roce 2001 se Volbeat dostali z kodaňských klubů na pódia po celém světě, včetně slavného stadionu Telia Parken s kapacitou 50 000 diváků v Dánsku (a stali se tak jediným domácím umělcem, který kdy vyprodal tuto halu). Během osmi rekordních alb kapela posbírala první místa (včetně deseti prvních míst v americkém žebříčku Mainstream Rock, což je nejvíce ze všech kapel mimo Severní Ameriku), multiplatinové certifikáty, ceny a ocenění po celé planetě. Předchozí studiové album Rewind, Replay, Rebound vyšlo v roce 2019 a zajistilo skupině tehdy nejvyšší umístění v národním albovém žebříčku ve Velké Británii (#7) a přineslo hity „Last Day Under The Sun“, „Die To Live (feat. Neil Fallon)“ a „Leviathan“. Živé album s písněmi nahranými během následného světového turné, Rewind, Replay, Rebound: Live in Deutschland, vyšlo digitálně v listopadu 2020. Přispěli také coververzí skladby „Don’t Tread On Me“ na The Metallica Blacklist, přičemž veškerý výtěžek z této skladby byl určen ve prospěch nadace All Within My Hands Foundation a dánského fondu Børne Cancer Fonden. Nejnovější album Servant Of The Mind, napsané a nahrané během odstávky a karantény, kterou si vyžádala pandemie COVID-19, právě vychází u EMI Records a představuje osobitý a strhující zvuk Volbeat, v němž se mísí ohnivá rytmika a vypravěčský talent zpěváka Poulsena.

 

OFICIÁLNÍM PRODEJCEM NA AKCE V O2 UNIVERSU JE TICKETMASTER. ZA PLATNOST VSTUPENEK ZAKOUPENÝCH U JINÝCH PRODEJCŮ NERUČÍME.