Multifunkční centrum O2 universum láká firemní klientelu, ale také veřejnost a školy

7. února 2024
O2 universum je nyní v podstatě na startu své druhé sezóny, protože i když bylo otevřeno už v roce 2019, do jeho provozu zasáhla pandemie Covid 19, kdy fungovalo jako národní očkovací centrum a pro veřejnost otevřelo až v dubnu 2022.

Nyní hrdě ukazuje svou multifunkčnost v plném slova smyslu a stává se oblíbeným místem realizace akcí pro firmy, širokou veřejnost a nově také pro školy v rámci jejich maturitních plesů.

O2 universu se říká ,,malá O2 arena”, ale jeho koncept je jiný. Skládá se s 38 sálů, které se dají skvěle variovat dle potřeb konkrétního klienta a k tomu nabízí dostatečné technologické zázemí a moderní vybavení.

„Díky členitosti objektu nabízí O2 universum prostory pro většinu konceptů akcí. Nabízí dostatek výstavní plochy, několik restaurací všech kategorií, technologie na vysoké úrovni a téměř neomezené možnosti pro jakékoli uspořádání prostoru dle přání klienta, od tiskových konferencí, přes prezentaci produktů či slavnostní výroční ceny,“ charakterizuje O2 universum Marek Chmátal, obchodní ředitel.

Flexibilita prostor. Technologie. Moderní prostředí.

Flexibilní prostory můžeme na míru přizpůsobit adekvátnímu počtu účastníků akce. Díky mobilním příčkám lze jednoduše prostor zvětšit nebo naopak zmenšit. Řekněte nám svůj záměr a požadavky a my Vám připravíme dokonalou akci včetně vlastního cateringu, který je naší chloubou již řadu let.

Samotná budova O2 universa je také lákadlem. Nad hlavním vchodem se tyčí prosklená markýza, ve vstupní hale se pak vyjímá instalace dynamického osvětlení společnosti Preciosa Lighting. Rozprostírá se na více než 220 metrech a skládá se z 650 ručně foukaných koulí. Jedná se skutečně o vysoce reprezentativní prostor, který uspokojí i tu nejnáročnější klientelu.

O2 universum bylo doposud primárně vyhledáváno jako místo pro realizaci kongresů, konferencí nebo firemních akcí, ale postupně se představuje v naprosto jiných formátech.

Maturitní ples? Gurmánský festival? Nebo třeba malý workshop či seminář? O2 universum je ideální prostor pro v podstatě jakoukoliv akci.

Vidět O2 universum v naprosto jiném formátu než jsme zvyklý, je skvělé. Letos poprvé jsme přivítali akci festivalového pojetí a to konkrétně Souboj na talíři LIVE, který přilákal až 12 tisíc milovníků dobrého jídla. Máme také za sebou první maturitní plesy, které nadchly nejen účastníky akce, ale také nás jako tým, protože nám nabídli opravdu nový rozměr pro realizaci akcí, kterých se můžeme účastnit. A naprosto upřímně můžeme říci, že u nás děláme plesy NOVĚ A LÉPE.

Proč si vybrat O2 universum pro vaši akci?

  • 38 variabilních sálů
  • technologické zázemí
  • moderní prostředí
  • skvělá lokace v Praze
  • vlastní catering
  • nadšený tým

Těšíme na Vaši nezávaznou poptávku na o2universum@bestsport.cz.