O2 universum je místo, které jste hledali pro Váš maturitní ples!

20. září 2023

Realizovat plesy v novém pojetí a v nových prostorách v Praze je naším aktuálním cílem. Vybrali jsme sál, který svou velikostí, vybavením a umístěním dokonale splňuje požadavky charakteru akce. Nabízíme několik variant balíčků pronájmů s programem a dalšími aktivitami, abychom vyšli vstříc každému zájemci.

Posuďte sami – sál na fotce je pouhým příkladem toho, jak samotná akce může vypadat, ale zdá se, jako by byl pro plesy ideálně stvořen, co myslíte?

 

V O2 universum zkrátka děláme plesy jinak – nově a lépe!

Kdybychom mohli svůj maturitní ples uspořádat ještě jednou, s radostí bychom to udělali v O2 universum.

A proč?

– Nemusíte řešit, koho pozvat, a kdo už je tak trochu navíc – O2 universum nabízí kapacitu až 1.100 míst
– Část třídy chce DJe, druhá natruc cimbálovku a třetí skupině je to tak trochu jedno – co kdyby někdo vyřešil hudbu, ozvučení, i moderátora úplně za vás?
– Co všechno vlastně chceme a co je vůbec to “všechno”? – ten ohlušující pocit známe, a i proto jsme nadefinovali více balíčků, které už to “všechno” obsahují. Na vás je si jen vybrat
– Občas někdo uklouzne, tak či onak – myslíme i na tyhle případy. Úklid, zdravotník, ale dokonce i hasičská služba a security jsou připraveni k vašim službám
– Říkali jsme už, že ples u nás díky moderním prostorám nabírá úplně jiný rozměr?

Tuhle noc si prostě chcete užít a starosti s přípravou či průběhem hodit za hlavu. A my vám s tím u nás v O2 universum moc rádi pomůžeme.

Budeme se těšit na Vaše dotazy a na nezávazné poptávky.

chmatal@bestsport.cz