3D prohlídka – pojďte se ,,projít” po O2 universu!

7. února 2024
O2 universu se říká malá O2 arena, ale konceptem a možnostmi využití se jedná naprosto o jiný prostor, který nabízí až 38 variabilních sálů různého využití pro akce od 50 až do 4500 osob.

,,To jsem opravdu nečekal, že je zde až tolik různých sálů.”
,,Uchvátila mě výška stropů i a zvolené materiály interiérů.”
,,Sály se dají mezi sebou opravdu propojovat flexibilními stěnami?”

Tyto a další komentáře slýcháváme velmi často od návštěvníků, kteří vstoupí do O2 universa poprvé a ani si nedovedli představit, co vše se tady u nás vlastně ukrývá.

Proto jsme chtěli prezentaci a představení prostor, co nejvíce přiblížit a konkretizovat, aby potenciál vyniknul a charakter O2 universa byl pro všechny jasný a srozumitelný.

Pomocí nejmodernějších technologií jsme si nechali O2 universum zhmotnit do 3D dynamického modelu, který díky speciálním skenerům dokázal zachytit sebemenší detaily .

Konečně vás tak můžeme pozvat na virtuální prohlídku všech 38 sálů, díky které si budete moci prohlédnout do posledního koutu každý z nich. Třeba bude právě některý ten ideální pro vaši firemní akci, konferenci nebo vánoční večírek .

Na našem webu se každý sál představuje svou vlastní kartou s informacemi a technickými parametry. Společně s 3D prohlídkou máte ale každý z našich sálů v podstatě na dlani a svou představivost o vaší akci u nás můžete spustit na plné obrátky .

Tak vítejte!

Spustit virtuální prohlídku