Pořadatelé přesouvají Comic-Con Prague na 22.-24. dubna 2022

3. prosince 2021

Dnes oznámili pořadatelé Comic-Con Prague, že přesouvají třetí ročník festivalu z února na nový termín: 22. – 24. dubna 2022. Konat se bude opět v pražském O2 universu. Zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti, navíc je možné do 17. prosince požádat o jejich refundaci.

„Vzhledem k vývoji pandemie je bezmála jisté, že v únoru nebudeme moci Comic-Con Prague uspořádat. Rozhodli jsme se proto akci přesunout na co nejbližší termín, kdy by situace měla být více pod kontrolou, konkrétně na 22.- 24. dubna 2022. Odklad využijeme k tomu, abychom dál tvrdě pracovali na programu a podle možností ho rozšířili. Vstupenky zůstávají v platnosti a přestože k tomu nemáme zákonnou povinnost, nabídneme všem majitelům do 17. prosince možnost jejich refundace. Děkujeme za pochopení a podporu, opravdu nás tyto přesuny mrzí. Loňský rok nás však naučil, že se s nimi musíme a umíme poprat, protože Comic-Con za to stojí,“ uvádí Pavel Renčín, marketingový ředitel společnosti Active Radio, jejíž produkční divize NoLimits akci spolupořádá.
Vstupenky je možné zakoupit v síti Ticketmaster, v nabídce jsou opět sběratelské a VIP vstupenky.
Comic-Con Prague 2022 společně organizují společnosti Active Radio a.s. a Comic-Con Prague s.r.o., hlavním mediální partnerem je hudební rádio Evropa 2.

Novinky a aktuality o akci můžete sledovat na webu a sociálních sítích, kam budou postupně přidávány nové podrobnější informace:

Web: https://www.comiccon.cz/
Facebook: https://www.facebook.com/comicconprague/
Instagram: https://www.instagram.com/comiccon_prague/