Společnost Moudrý překlad s.r.o. uspěla se svými službami a prostory O2 universa ve veřejné zakázce

13.Duben 2021

Společnost Moudrý překlad s.r.o. uspěla ve veřejné zakázce Úřadu vlády České republiky ve věci zajištění konferenčních služeb pro akce konané na území ČR v souvislosti s předsednictvím ČR v Radě EU v roce 2022 – SME Assembly, které se bude konat v listopadu 2022.

„Vítězství v této významné zakázce chápeme jako ocenění naší dvacetileté práce pro klienty. Věříme, že jako společnost s bohatými zkušenostmi s poskytováním překladatelského a tlumočnického servisu, zajišťováním kongresové techniky a organizováním rozsáhlých akcí dokážeme ve spolupráci s našimi partnery připravit zázemí, které bude výborně reprezentovat Českou republiku v zahraničí.“ Michal Moudrý, jednatel Moudrý překlad, s.r.o.

,,Díky investicím a podpoře skupiny PPF se nám podařilo vybudovat prostor, který zvládne hostit akce takového formátu a který je k tomu velmi dobře připraven – 39 sálů, in-house catering, nejmodernější AV technika, apod. Uvědomujeme si, že takto renomovaná akce není reklama pouze pro O2 universum, ale také pro Prahu a celou Českou republiku,“ uvádí Robert Schaffer, předseda představenstva a generální ředitel společnosti Bestsport, která vlastní a provozuje O2 arenu a O2 universum.

Důležité upozornění

JAK SE ZAREGISTROVAT K OČKOVÁNÍ V O2 UNIVERSU?

REGISTRACI K OČKOVÁNÍ LZE PROVÉST POUZE PŘES CENTRÁLNÍ REZERVAČNÍ SYSTÉM NA WEBU HTTPS://REGISTRACE.MZCR.CZ/. Tam si jako místo očkování můžete zvolit O2 universum. 

—————————————————————————————————-

K očkování se NELZE PŘIHLÁSIT prostřednictvím zprávy nebo e-mailu zaslaných do O2 universa.
PROSÍME, V ŽÁDNÉM PŘÍPADĚ NÁM NEPOSÍLEJTE své osobní údaje (rodná čísla nebo PIN kódy získané při registraci k očkování).

—————————————————————————————————-

Národní očkovací centrum v O2 universu provozuje Ústřední vojenská nemocnice.
DETAILNÍ INFORMACE K PROCESU OČKOVÁNÍ V O2 UNIVERSU naleznete na této webové stránce ÚVN: https://www.uvn.cz/cs/informace-pro-pacienty-uvn/narodni-ockovaci-centrum-v-o2-universum

—————————————————————————————————-

Pro veškeré dotazy související s očkováním v O2 universu vyžijte TELEFONNÍ LINKU 1221 NEBO INFORMAČNÍ LINKU ÚVN +420 735 708 455.

—————————————————————————————————-

Děkujeme.

O2 universum