V O2 universum se odehraje další galavečer Clash of the Stars! Tentokrát s nádechem Thajska!

11. září 2023

Clash of the Stars 6 – One night in Bangkok. Už 28. října 2023 se můžete těšit na další galavečer Clash of the Stars! Tentokrát s nádechem Thajska!

Jako vždy čeká diváky nabitá startovka plná skvělých zápasů! Hlavním a zároveň titulovým zápasem bude souboj mezi Filipem Grznárem a Luktumou. Který z bojovníků se stane šampiónem polotěžké divize? Bude to už ostřílený a zkušený kulturista, nebo mladý a talentovaný tiktoker? O hlavní předzápas se postarají bývalí kamarádi a dnes již nesmiřitelní rivalové Datel a Kotlár Security. Jejich velmi osobní a vyhrocený souboj proběhne podle pravidel MMA, avšak na holé pěsti! Půjde tak o zcela první souboj svého typu na naší scéně. Jako vždy má před velice očekávaný souboj kulturista Karlos Benda. Toho nyní čekají v kleci hned 3 soupeři, každý v jednom kole. Opět něco, co v Česku ani na Slovensku nemá obdoby. Bez rukavic, tedy na holé pěsti, proběhne rovněž vyostřená „odveta“ raperů Lboye a Icka, kteří své síly již jednou změřili na ulici a tentokrát se potkají v kleci Clash of the Stars dle pravidel thajského boxu. Dalším veleočekávaným zápasem je střet influencerky Hanky Gelnárové a zkušené MMA zápasnice Michaely „Miss Problem“ Dostálové podle pravidel Undergronudu. Do akce se vrací také oblíbený Max Green, kterému se postaví bojovník, který dokazuje, že i muži malého vzrůstu můžou mít velké koule, Dominik Radl alias Malej Zmijozel.

Mimo již známé tváře z předchozích galavečerů se můžete těšit i na nové bojovníky, kteří si chtějí probít cestu ke slávě a zlatým pohárům. V souboji těžkých vah se střetnou Patrik Žralok a Rendys. Vysokou sportovní úroveň nabídnou raper Riad a influencer Bergino. K rozuzlení velkého beefu dojde v souboji mezi Pomalu Snejksi a Sajmonosem Znovuzrození. Známý svým svérázným vystupování Peter „Kobra“ Kuťka změří síly s veteránem Clashe Huhuem. Tyto a další zajíme zápasy uvidíte pouze na galavečeru Clash of the Stars 6!

Kromě vypjatých a často až osobních a vyhrocených zápasů se diváci mohou těšit na světovou světelnou a hudební show, která už nezpochybnitelně ke galavečerům Clash of the Stars patří! Těšíme se na Vás už 28. října v hale O2 universum v Praze!

 

OFICIÁLNÍMI PRODEJCI NA AKCE V O2 UNIVERSU JSOU TICKETMASTER A TICKETPORTAL. ZA PLATNOST VSTUPENEK ZAKOUPENÝCH U JINÝCH PRODEJCŮ NERUČÍME.