ZAZ se podělí s publikem o svou energii a optimismus 25. října 2022 v pražském O2 universu

15. prosince 2021

ZAZ okouzlila svět písničkami, ve kterých se snoubí tradice cikánského jazzu, francouzského šansonu, melodického popu, swingu, pouličního šramlu s příchutí latiny a flamenca.  Tuzemským hudebním fanouškům ZAZ představí své nové album „ISA“ v pražském O2 universu.

Zaz se vrací na pódia se svým pátým albem, které vydala na podzim 2021. Po vydání jejích prvních čtyř alb následovala tři světová turné, a proto si pak na čas dala pauzu. Poslední album vzniklo během lockdownu na jaře 2020.  Ve vynucené a zároveň vítané samotě bylo album namalované upřímnými emocemi jako série obrazů.

Na novém albu Zaz spolupracovala s nizozemským producentem REYN (Vanessa Paradis, Stephan Eicher, Benjamin Biolay, Gaëtan Roussel, …), a dali si záležet, aby každé skladbě na albu dodali vlastní barvu; pracovali s hlasem, který není třeba představovat, stejně živým jako dojemným a vždy perfektně zabarveným. Texty promlouvají přímo a jsou pro renomovanou umělkyni Zaz osobní až intimní.

Ve stejném duchu se ponese také její turné, přirozeně nazvané ORGANIQUE TOUR, je návratem k blízkosti publika. Návštěvníci budou mít opět možnost zažít jedinečnou osobnost Zaz, objevit nové podoby jejího umění i všechna její kouzelná zaklínadla. Mohou se znovu zamilovat do jejích největších hitů Je veux, On ira, Éblouie par la nuit, Que vendra …, stejně jako do její nové skladby Imagine. Nevšední, energická show, pozitivní a velkorysá, která vykouzlí úsměv na tváři, přinese „de la joie et de la bonne humeur“ a připomíná nám, že se Zaz bychom se na svět měli vždy dívat růžovými brýlemi.

Toto světové turné bude zároveň pro Zaz i veřejnost další příležitostí poznat a setkat se s nevládními organizacemi, s nimiž Zaz spolupracuje prostřednictvím jejího projektu Zazimut, a přidává tak i zelenou barvu do „la vie en rose„.

Koneckonců, není Zaz – vlastním jménem Isa – dámou pestrých barev?

Oficiální web umělce: www.zazofficial.com

OFICIÁLNÍM PRODEJCEM NA AKCE V O2 UNIVERSU JE TICKETMASTER. ZA PLATNOST VSTUPENEK ZAKOUPENÝCH U JINÝCH PRODEJCŮ NERUČÍME.