10.10.2019 18:00

MMA Event IAF 1

Prodej vstupenek byl ukončen.

Nový newsletter
O2 universum je tady!

Novinky, zajímavosti, tipy na akce, soutěže a mnoho dalšího.
Přihlaste se zde a buďte v obraze.

Buďte v obraze

Data 10.10.2019 18:00
Místo O2 universum, Praha
Pořadatel Resistance s.r.o. Pokyny pořadatele
Ke stažení Orientační plánek - IAF1 (439.19 Kb)
Cena

590 - 5000 Kč

---

vozíčkář + doprovod

199 + 1 Kč

Prodej / rezervace Prodej vstupenek byl ukončen.
Pokladny
Pokladny u vstupu č. 1, O2 arena
Po - Pá9:00 - 12:00
12:30 - 17:00
Den akce10:00 - 1 h po začátku akce
Informace Z akce jsou ze strany Bestsport, a.s. pořizovány záznamy návštěvníků a dalších osob v souladu se Zásadami pro zpracování a ochranu osobních údajů.

Pokyny pořadatele – Resistance s.r.o.

Pokyny pořadatele

Majitel vstupenky je povinen nosit ji po celou dobu pobytu v O2 universu/areně a na požádání pořadatele ji předložit ke kontrole. Vstupenka platí jen pro uvedený den, akci, místo konání, sedadlo. Je platná pouze s kontrolním ústřižkem a opravňuje k jednomu vstupu do universa/arény. Po opuštění O2 universa/areny pozbývá platnosti. Dodatečnými úpravami se stává vstupenka neplatnou. V případě uplynutí platnosti vstupenky, jejího poškození, zničení, ztráty nebo krádeže nelze vstupenku vyměnit ani nahradit její hodnotu ani poskytnout jinou kompenzaci. Další převod, prodej nebo zbavení se vstupenky bez písemného souhlasu pořadatele nebo pokus o další prodej za cenu vyšší, než je na vstupence vytištěna, způsobuje její neplatnost. Majiteli takové vstupenky bude odepřen vstup na místo konání akce nebo bude vyveden a zakládá to důvod pro zabavení vstupenky bez náhrady její nominální ceny nebo jiné kompenzace.

Vstupenka je cenina, její padělání a pozměňování je zakázáno. Pořadatel odepře vstup na akci všem majitelům takových vstupenek.

Zaplacené vstupné se nevrací, vstupenka se nevyměňuje. V případě zrušení akce zodpovídá za vrácení vstupného pořadatel. V případě zrušení akce uplatní majitel vstupenky nárok na vrácení vstupného dle pokynů pořadatele. Náhrada zvláštních nákladů (např. hotel, jízdní výlohy) se neposkytuje. Změna programu vyhrazena. Datum a čas akce mohou být změněny bez upozornění.

Je zakázáno fotografování a pořizování obrazových a zvukových záznamů v průběhu akce včetně přestávek. Dále je zakázáno používání laserových ukazovátek, vnášet do objektu na akci kamery, profesionální fotoaparáty, tablety a další předměty jejíchž seznam je uveden na vstupenkách, případně v informacích uvedených pro jednotlivou akci na www.ticketmaster.cz.

Na těchto stránkách jsou k dispozici také další informace/omezení týkající se konkrétní akce.

Při plnění povinností vyplývajících z prodeje vstupenek bude Ticketmaster Česká republika, a.s.postupovat ve shodě s platnými obchodními podmínkami pro poskytování služby prodej vstupenek na sportovní a kulturní akce. Aktuální znění obchodních podmínek je k dispozici na www.ticketmaster.cz.

První jména pro bitvy odtajněna, nečekaně se v Praze představí i Pudilová

Na startu vždy záleží, všichni si poté udělají obrázek. Premiéru na 10. října chystá organizace IAF, která svůj galavečer bojových umění odehraje v nové sportovní hale v Praze. Klec pro bojovníky postaví v O2 universum, která sousedí s O2 arenou, největší českou halou. Mimo MMA fightů, bude k vidění také K1 a v nečekané roli se představí zápasnice UFC Lucie Pudilová, která chystá překvapení s olympioničkou Adélou Hanzlíčkovou.

Největší sál nové arény s kapacitou až 4 500 osob bude využíván jako prostor pro pořádání středně velkých koncertů a sportovních akcí. Mezi prvními, kteří zde poznají atmosféru, budou vyznavači bojových umění.

„Startovku stavíme, některá jména už můžeme zveřejnit. Mezi amatéry se představí Petr Gabal, Matěj Hrkal, Josef Talafous. Mezi profesionály bude mít zápas Karel Hňup, Lemmy Krušič, Adam Šindelář, Daniel Brunclík, Tomáš Fiala, Roland Čambal, Alexander Cverna, další jsou v jednání,“ potvrdil první jména Ondřej Pála, promotér a jeden z iniciátorů organizace IAF.

Hlavní zápas obstará zápasník, který už několik let neprohrál a je znám svou tvrdostí, organizátoři jeho jméno zatím ale nechtějí vypustit do světa. Kdo má rád řežbu těžkých vah, taky se dočká. A ne jednou. A nepůjde jen o českou líheň, fanoušci se dočkají i stodvacetikilových bojovníků.

Z bojovníků K1 se v malých rukavicích představí Michal Reissinger, Luboš Raušer i Golden Mike Janáček. „Pro fanoušky bude určitě taky zajímavé představení Lucie Pudilové s Adélou Hanzlíčkovou,“ přidal nečekanou dvojici Pála.

„Co chystáme s Adélou? To bude překvapení,“ nechtěla pětadvacetiletá Pudilová více prozradit. Ta je v současnosti jediným českým zástupcem v UFC, naposledy se v oktagonu na domácí půdě představila v únoru v Praze na galavečeru UFC, předtím v roce 2016 v Plzni.

Součástí organizace IAF je také sportovní reality show I AM FIGHTER, kam mají možnost se přihlásit všichni, kteří mají chuť a baví je MMA. Zápasníci, i ti, kteří začínají, amatéři, profesionálové, prostě kdo chce, šance je do konce srpna. Organizátoři poté vyberou šestnáct nejlepších a s těmi budou pracovat. Vybraná šestnáctka bude také na galavečeru představena.

„Lístky na 10. října půjdou do prodeje příští týden. Na galavečeru chceme představit náš koncept nové organizace, která bude podporovat mladé naděje a bude hledat nové talenty. Diváky chceme bavit skvělými zápasy,“ dodal Pála.