20.4.2024 20:00

NO NAME

Prodej vstupenek byl ukončen.

Nový newsletter
O2 universum je tady!

Novinky, zajímavosti, tipy na akce, soutěže a mnoho dalšího.
Přihlaste se zde a buďte v obraze.

Buďte v obraze

Data 20.4.2024 20:00
Vstup od 19:00
Místo O2 universum, Praha
Pořadatel Bestsport, a.s. Pokyny pořadatele
Ke stažení Orientační plán NO NAME Ticketportal (222.79 Kb)
Orientační plán NO NAME Ticketmaster (184.58 Kb)
Cena

690 – 990 Kč
---
vozíčkář + doprovod
790 Kč + 1 Kč

Vstupenky pro držitele průkazu ZTP/P vozíčkáře objednávejte u společností Ticketportal (rezervace@ticketportal.cz) a Ticketmaster (ticket@ticketmaster.cz).

Prodej / rezervace Prodej vstupenek byl ukončen.
Pokladny
Pokladny u vstupu č. 1, O2 arena
Po - Pá9:00 - 12:00
12:30 - 17:00
Den akce10:00 - 1 h po začátku akce
Informace Z akce jsou ze strany Bestsport, a.s. pořizovány záznamy návštěvníků a dalších osob v souladu se Zásadami pro zpracování a ochranu osobních údajů.

Pokyny pořadatele – Bestsport, a.s.

Vstupenka platí jen pro uvedený den, hodinu, akci, místo konání a sedadlo, je platná pouze s kontrolním ústřižkem a opravňuje k jednomu vstupu. Po opuštění místa konání akce pozbývá platnosti. Dodatečnými úpravami se stává vstupenka neplatnou. V případě uplynutí platnosti vstupenky, jejího poškození, zničení, ztráty nebo krádeže nelze vstupenku vyměnit ani nahradit její hodnotu ani poskytnout jinou kompenzaci. Další převod, prodej nebo zbavení se vstupenky bez písemného souhlasu pořadatele nebo pokus o další prodej za cenu vyšší, než je na vstupence vytištěna, způsobuje její neplatnost. Držiteli takové vstupenky bude odepřen vstup na místo konání akce nebo bude vyveden a zakládá to důvod pro zabavení vstupenky bez náhrady její nominální ceny nebo jiné kompenzace.
Vstupenka je cenina, její padělání a pozměňování je zakázáno. Pořadatel odepře vstup na akci všem držitelům takových vstupenek.
Zaplacené vstupné se nevrací, vstupenka se nevyměňuje. V případě zrušení akce zodpovídá za vrácení vstupného pořadatel. V případě zrušení akce uplatní držitel vstupenky nárok na vrácení vstupného dle pokynů pořadatele. Servisní poplatky se nevracejí. Náhrada zvláštních nákladů (např. hotel, jízdní výlohy) se neposkytuje. Změna programu vyhrazena. Datum a čas akce mohou být změněny bez upozornění.
Je zakázáno fotografování a pořizování obrazových a zvukových záznamů v průběhu akce včetně přestávek, vyjma malých kompaktních fotoaparátů. Dále je zakázáno vnášet do objektu kamery, profesionální fotoaparáty, tablety a zároveň je zakázáno používání laserových ukazovátek.
Pořadatel poskytuje slevy na vstupném vozíčkářům (držitelům průkazu ZTP/P) a jejich průvodcům.
Při plnění povinností vyplývajících z prodeje vstupenek bude IRSnet CZ s.r.o. postupovat ve shodě s platnými obchodními podmínkami pro poskytování služby prodej vstupenek na sportovní a kulturní akce prostřednictvím prodejní sítí Ticketmaster a Ticketportal. Aktuální znění obchodních podmínek je k dispozici na www.ticketmaster.cz a www.ticketportal.cz.

V srpnu 2023 kapely NO NAME a NOCADEŇ představily svou společnou píseň „V pôvodnom znení“ na YouTube, která předznamenává vydání nového alba od NO NAME a také společné česko-slovenské turné obou kapel.

Turné odstartuje ve městě, které je domovem obou kapel – v Košicích a zakončí velkým finále 20. dubna 2024 v O2 universum Praha. Na turné se k oběma slovenským kapelám připojí také česká pop-rocková kapela BOTOX.

Singl „V pôvodnom znení“ nabízí unikátní živou koncertní verzi, kterou lze zažít pouze během společného turné. Duet Igora Timka a Rasťa Kopiny s názvem „V pôvodnom znení“ pochází z nadcházejícího alba kapely NO NAME. Igor a Rasťo jsou bývalými spolužáky z košické státní konzervatoře, kteří dokonce seděli ve stejné lavici. Jedná se o historicky první uměleckou spolupráci těchto dvou kapel.

„Igora a mě spojuje dlouholeté přátelství od střední školy. Po mém návratu na konzervatoř jsme dokonce seděli ve stejné lavici. Pamatuji si, jak mi Igor poprvé přehrál jejich první demo nahrávky. Naše osudy jsou docela provázané, takže společná píseň je logickým vyústěním. Oba jsme věděli, co od sebe můžeme po tolika letech očekávat, ale mám stále pocit, že jsme se trochu dokázali vzájemně překvapit,“ prozradil Rasťo Kopina z NOCADEŇ.

„NOCADEŇ je autorsky a poeticky výjimečná. Z nové písně mám pocit, že se navzájem taháme do různých světů a poetických sfér. Rasťo je citlivý a vnímavý člověk, známe se od studentských let. Bylo nám 15 let a studovali jsme na Hudebně-dramatickém oddělení na státní konzervatoři v Košicích. Myslím si, že naše spolupráce nebyla otázkou proč, ale kdy,“ vyznal se Igor Timko.

Od vydání našeho posledního pravidelného alba v roce 2015 začaly postupně přicházet nápady. Nová píseň je ochutnávkou našeho nadcházejícího alba, které vyjde v následujících týdnech. Znovu se držíme našeho definovaného principu: „Zpívej to, co prožíváš, a prožívej to, co zpíváš.“ Pro naši generaci čtyřicátníků je zcela přirozené si uvědomit, že jsme uprostřed procesu dospívání, možná uprostřed životní cesty. A právě během tohoto období člověk potřebuje pocit jistoty, vědomí, že se může na někoho spolehnout, že ví, kam patří… „Křídla rostou pouze těm, kteří věří v ostatní.“ Konfrontace se sebou samým a s životem je očekávaným okamžikem,“ uzavírá Igor Timko.

NO NAME YOUTUBE | NO NAME FACEBOOK | NO NAME INSTAGRAM

OFICIÁLNÍMI PRODEJCI AKCE JSOU TICKETPORTAL A TICKETMASTER. ZA PLATNOST VSTUPENEK ZAKOUPENÝCH U JINÝCH PRODEJCŮ NERUČÍME.